Pogledaj jedan post
Old 29.03.2012., 10:59   #6
Quote:
mandy kaže: Pogledaj post
Mene je mama uvijek šišala na kratko a nemam zahtjevnu kosu, dala sam se češljat, voljela ukosnice..to mi je bio najgore nešto u djetinjstvu.
Otkad sama odlučujem imam dugu kosu

Dok su mali možeš ih šišati kako god, kasnije je to već teže i treba poštivati i djetetove želje.
Nemoj raščešljavati kosu u kadi, mokra i zapetljana kosa nije baš užitak za češljanje, stavi regenerator, isperi, kad izađe van prosuši joj kosu pa onda raščešljaj.
Portraži regenerator za lakše raščešljavanje, meni je od nekih kosa grozna a od nekih (npr Guhl predivna i podatna i ne petlja se)

Ja imam dečke, stariji sad voli kratko, mlađi ima kosu ispod ramena, kovrče i ne diram ga uopće. Operem a ona kako ostane, bitno da je čista
i mene je mama šišala kratko i čitav život nosim kratku kosu, bilo je možda tri godine, tamo nekad u eri grungea da sam imala dugu kosu, kad sam ju odrezala, preporodila sam se.

Quote:
googaa kaže: Pogledaj post
imam ,doma malu od 3godine. Nema posebno gustu kosu ali joj se znna nekad zapetljat. Onda nam je spas onaj sprej za raščešljavanje (naručim u Avon-u, nead sam ga nalazila i u Plodinama i Kozmu). Inače obožava frizure, lani su joj hit bili repići (sa onim skroz malim gumicama sam joj radila repiće po glavi-u mrežu, da se spjaju jedan u drugi, svašta nešto....). To se i meni sviđalo jer su mogli stajat po 3 dana bez problema. U zadnje vrijeme radimo one rogiće pa kad se raspusti kosa bude skroz frčkava (ona voli, ja malo manje jer mi treba sto godina da to raščešljam prije i poslije pranja). Pitala me više puta da joj napravim pletenice ali to još izbjegavam, ne da mi se ...Ima poludugu kosu.
imamo mi taj neki sprej za raščešljavanje, ali nama to ništa ne pomaže. ja ne znam jel ona toliko nemirno spava, ali ujutro joj kosa bude katastrofa. sad sam joj počela plesti pletenice, jer onda ju bar ne upetlja toliko.
__________________
Take my advice! I don't need it!
sunashce is offline  
Odgovori s citatom