Pogledaj jedan post
Old 28.04.2011., 21:38   #71
Quote:
mickoo kaže: Pogledaj post
Evo da vam se i mi javimo! Mi smo imali 2 neuspjele operacije u ZG u Klaićevoj (doktor naše operacije vodi uspješnima) i zahvaljujući forumu na RODI saznali smo za Beograd, BelMedic kliniku i doktora Đinovića. Prošli tjedan bili smo tamo na operaciji i sad mogu reći da je hipospadija zaista skoro pa iza nas. Kažem skoro jer još moramo proći i estetski dio operacije i onda će nam piša biti kao da nikad nije ni dirana, osim onog dijela obrezanosti jer je doktor u ZG potrošio svu kožicu već u prvoj operaciji (bez potrebe kako su nam rekli kad smo tražili drugo mišljenje u drugoj bolnici u ZGu). U BG su morali djetetu uzeti dio iz usne šupljine i time napraviti mokraćni kanal al sve je to dijete junački podnjelo i sad funkcionira najnormalnije iako ima još do sutra kateter iz piše. Sutra idemo na drugu kontrolu od operacije i skidamo kateter. Moram isto tako napomenuti da za razliku od ZG operacija kad je dijete bilo mjesec i pol dana na sirupu protiv bolova nakon ove operacije ništa ga ne boli! Nema trauma odvajanja uoči operacije od mame, tamo je pristup totalno drugačiji, vi ste sa djetetom u sobi i vi mu date da popije sirup za omamljivanje prije operacije i ono vam klone u rukama, kasnije ga sestra preuzme od vas i odnese na rukama u op. dvoranu (bila je vezana za našu sobu) i isto tako ga i vrate. Nema onog vrištanja kad ga uzmu u ruke ili na pokretni krevet, nema vikanja teta ako neće popiti sirup, nema oduzimanja voljene igračke (sve smo mi to 3 puta prolazili u Klaićevoj, jednom kod vađenja mandula i 2 puta zbog hipospadije).
Zato vam svima preporučam doktora Đinovića i njegov tim u BelMedici u BG. Oni su definitivno stručnjaci u rješavanju hipospadije, uostalom zato im i dolaze ljudi diljem svijeta.
dali mi mozete reci kod kojeg ste doktora bili u klaicevoj i mi imamo neuspjeh jedne operacije kod dr.Bahtijarevica.
jelena-zg is offline  
Odgovori s citatom