Pogledaj jedan post
Old 09.05.2015., 17:04   #41
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Ne. Tada policija vraća osobu koja je bila u posjedu u posjed, a vlasnik stana koji je podstanara izbacivao naglavačke dobiva kaznenu prijavu za narušavanje nepovredivosti doma.

Tvoj bijes na zle kurve koje se jebu nema nikakvog utjecaja na zakone RH. Nije mi samo jasno zašto još nisi popio parcijalu, kad ti se cjelokupni opus svodi na mizogino histeriziranje.


Čovjek koji se zbog ženine prevare iživljava na djeci i uništava imovinu nije "brižan otac".

Brižan bi otac nastojao zaštititi djecu od sranja u braku. Ovaj im ih je iskipao u usta.
Da, sve policajci sa kacavidama hodaju okolo kako bi u stan vratili izbačene podstanare, supruge, djecu, majke i očeve. Policija nema nadležnosti bez sudskog nalogu ući u tvoj dom u tom smislu je dom neprovrediv. A tko će koga iz doma istjerati, otac sina, ženu, kći, podstanara, za te slučajeve nadležan je sud na kojem dokazuješ da ti je netko oduzeo tvoja prava (vlasništvo, pravo služnosti, nepoštovanje ugovora o najmu i slično). Dakle možeš o guzu obrisati što će policajac provaljivati u nečiji stan da bi tebe pustio unutra jer ti tu eto živiš.

Ti nisi advokat foruma.hr, stoga molim te ne mješaj se u moje kažnjavanje ovdje. Ja imam pravo izraziti svoje mišljenje, isto tako imam pravo istaknuti kako ne podnosim neodgovornosti u bračnom životu kao što je nebriga od jeci, bračnom drugu, nevjera, lijenost i slično. Brak i roditeljstvo su ozbiljna stvar i tu ne podnosim zajebanciju.

Niti je on brižan otac, niti je ona brižna majka, niti su ta djeca sretna. Ona se jebavala 8 godina živeći na njegov račun, on je zapalio auto, našle su se dvije budale. Ja bih postupio kako sam već ranije napomenuo.
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom