Pogledaj jedan post
Old 06.09.2006., 20:30   #14
Quote:
Oni koji smatraju da je poruka da izgled nije bitan jaca od ove rasisticke (ako uopce postoji) ce pricu citati svojoj djeci.
Ali zasto bi jedina poruka price bila vezana uz izgled?

Quote:
No i dalje ostaje glavno pitanje: sto je napaljujuce u "Ruznom pacetu" da potakne nekog na drkicu?
Tko kaze da je drkao bas zbog "Ruznog paceta"? Mozda mu se, nevezano uz pricu, naprosto drkalo?

Quote:
Mislio sam na to da je lakše pljuvati po njemu kada je mrtav. A kada je bio živ, onda su ga svi hvalisali, kako je krasan pisac, dječji pisac i sve najbolje. A sada kada je mrtav, svi govore da je peder, da je drkao na papire i sve to. Ma koga vas to jebe? To su njegove privatne stvari koje bi trebale ostati u tajnosti.
Hans Christian Andersen zivio je do 1875. godine. Mislim da je svima nama sto danas zivimo bilo tesko pljuvati po njemu dok je bio ziv. Mislim da je jos teze tebi reci da smo ga hvalili dok je bio ziv

I zasto bi konstatacija da je drkao bilo pljuvanje po Andersenu? A ako je drkao po pricama i to jos obiljezavao prigodnim slovima, onda mu to i nije neka privatna stvar :\
Sudden Sid is offline  
Odgovori s citatom