Pogledaj jedan post
Old 30.12.2006., 18:55   #19
Quote:
VIVA PIVA kaže:
Tada sam to tolerirao(mlado,ludo,zaljubljeno)a znali smo i začiniti sa strane,malo hodaš,malo ne.Ali sada imam duševnih i fizičkih problema zbog manjka sexa.Mislim,u naljboljim sam godinama,fit a živim kao evnuh.
Hm, da, koliko ljudi se zeznulo, jer su mislili da će ljubav izgladiti sve probleme.
I sama sam jedna od njih.
Moj bivši imao je dvije karakterne osobine koje meni nisu odgovarale i koje nisam bila spremna tolerirati, ali kao što kažeš, mlado, ludo, zaljubljeno. Mislila sam da će se stvari popraviti kada uđemo u brak.
E da, i isto se u pogledu sexa nismo slagali. To je stvarno frustrirajuće.

Vas dvoje si očito niste kompatibilni u pogledu sexa.
Imaš tri mogućnosti:
1. razgovarati s njom i pokušati dogovoriti da se po pitanju učestalosti nađete negdje na sredini
2. naći nešto sa strane
3. razvesti se

Varijanta jedan će te teško zadovoljiti na duge staze. U toj varijanti nije sretna ni ona (jer ti mora dati češće nego što bi željela), ni ti (jer dobivaš manje nego što bi htio).
Varijanta dva rijetko donosi sreću, možda kratkoročno zadovoljstvo, ali puno više živaca i energije troši se na skrivanje.
treća varijanta daje ti šansu da nađeš partnericu koja će ti po pitanju sexa odgovarati i od sve tri taj je korak najteže napraviti.

Nisi napisao da li se tvoja žena i ti još volite.
Smatraš li da imate dobru komunikaciju?
ljubav-je-bol is offline  
Odgovori s citatom