Pogledaj jedan post
Old 16.12.2013., 20:27   #30
Quote:
RaizoRain kaže: Pogledaj post
ovako..ovo mi se dogodilo sinoc..čitajući Vaše objave i komentare shvatio sam da se događaju slične stvari i nekim ljudima ovdje...pa ako itko ima neki odgovor slobodno nek komentira jer me zanima što mislite o tome što mi se dogodilo...


Znači..sinoć se legnuou krevet i spremio za spavanje cist normalno ko i svaki dan...i skoncentrirao sam se na spavanje....počeo sam osijećati jaku toplinu u dlanovima (istraživajući prije po netu o telepatiji telekinezi chi energiji..pomislio sam da mi se sakupila energija u dlanove i isijavala je toplinu.. već i prije sam znao meditirati i u dubokoj koncentraciji osjecati kako energija struji tijelom ali nikad nisam mogao kontrolirati i usmijeriti ju negdje) uglavnom da nastavim...i sad jos sam se vise skoncentrirao i pokusao tu energiu rasporediti po tijelu zapravo na noge jer su mi uzasno bile hladne...no u međuvremenu sam zaspao i ne znam koliko sam dugo spavao uglavnom probudilo me jako zujanje u ušima koje je bilo sve jače i jače...pokušao samo se pomaknuti ali nisam mogao imao sam osjecaj kao da sam zarobljen u svome tijelu kao da sam se gledao kako se ne mogu pomaknuti kao da mi je tijelo ukoceno...svjestan sam tog sveg bio...znal sam da ne mogu pomicati nista ni ruke ni prste nista aa zujanje u usima je bilo jos jace...uglavnom bilo je jezivo...tad sam zatvorio oci i pojavio sam se na nekomo mjesti di je bilo ko neko brdašce di su bbila tri anšela barem sam tako rekao u snu isto sam to bio svjestan ali dva su bila sive boje i jedan koji je bio na vrhu brdašca taj je blještao bijelim sjajem..rekao sam ja idem prema ovome anđelu..i kad sam pogledao pomaknuo je krlo ili tako nesto nisam siguran prikazao mi se broj 20 i opet me to vratilo natrag u tijelo koje nisam mogao pomaknuti ...no zviždanje u ušima je bilo još jače...znamd a sam jos nesto rekao "tamo" ali nisam siguran što tad sam se vratio odnosno probudio sa šumom u ušima koji je slabio...hmmm kako ovo objasniti????
ja bih rekla da su te zaista posjetili anđeli, obično se javljaju zujanjem u ušima (viskoa frekvenicija?)
izgleda da će biti nešto povezano sa tim brojem...
__________________
http://www.stonestory.hol.es
wing is offline  
Odgovori s citatom