Pogledaj jedan post
Old 30.09.2017., 10:46   #70
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
Moja (ne)sreća proizlazi iz okolnosti.
Moj cijeli život je skup loših okolnosti.
I kad biram, a i kad pustim "vodi da me nosi" završim na otprilike istom mjestu. Na početku, bez ikog i ičeg i bez ikakve nade.
I kome/čemu da se onda borim?
Pa ako puštaš da te voda nosi, 100% je ili da ćeš se negdje nasukati ili utopiti.
Uzmi svoj život u svoje ruke, prestani kukati o lošim okolnostima i stvori nove životne situacije po svojoj želji.
Skupi svoje mogućnosti, prepreke naznači kakve su pa nađi način kako da ih zaobiđeš u skladu sa svojim mogućnostima.
Niko to ne može napraviti umjesto tebe, ni baba, ni mama, ni susjeda. Jebiga. Problem je samo tvoj. Samo ga ti možeš riješiti.
Prestani zamišljati taj neki utopijski život koji si zamislila da drugi pod normalno vode, to ti je sranje. Imaginarno.
Zašto bi težila nečemu što je drugima "normalno". "Normalno" je jeben pojam, skrivamo iza njega sva vlastita srana i serviramo upakirana u zlatni papir. Normalno ne postoji, to je imaginarni pojam u koji se nagurava većina da ne bi bila "nenormalna"

Evo spomenula si djecu. Ako zbog organskih problema ne budeš mogla imati svoju djecu, a želiš djecu, onda vidi želiš li ih zbog sebe ili zbog njih?
Ako je zbog sebe, onda idi odmah uzmi kućnog ljubimca, da ne čekaš. Jer ionako je velika šansa da djecu imati nećeš.
Ako je do djece, razmotri opciju posvojenja negdje u budućnosti. Tim činom bi mogla usrećiti i pružiti dom nekome kome je ta mogućnost u startu oduzeta.

Kužiš. Prestani kukati i vidi što možeš nadalje napraviti sama
To što si sjebana, a jebiga, mogu ti reçi samo da mi je žao.

Oni "normalni" ti neće pričati da su sjebani, a vjeruj mi svatko je negdje u nekom dijelu života sjeban.

Samo o tebi ovisi koliko se prepuštaš tome.
8472 is offline  
Odgovori s citatom