Pogledaj jedan post
Old 27.03.2011., 23:39   #84
Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
Karta


Doree, iako svaki sanak jest cjelina za sebe u određenom periodu života čovjek (dok ne riješi neke stvari) sanja snove iste "pouke" samo je kulisa drugačija. Slično je i s tvojim snovima koliko vidim pa ih nema previše smisla stalno iznova "tumačiti".


Ovdje se kod tebe čak i kulisa stalno ponavlja s neznatnim varijacijama: automobil kao prijevozno sredstvo simbol je sposobnosti upravljanja vlastitim životom i on je tu negdje uvijek u centru tvojih snova u ovom periodu života. Dakle, sjedanjem za volan automobila san simbolički govori o tome da je sanjač i svjestan kvalificiranost za tu rabotu ali i preuzimanja odgovornosti za "vlastiti put" (život). To je temeljno pitanje svih tvojih snova. A budući da cijelo ovo vrijeme Neptun (snovi) opozicionira tvog Merkura iz 3. polja nije čudno što si upravo simbol automobila izabrala. Ovaj put je to "extra-skupo auto" (Merkur 0º Jupiter u lavu u 3. polju).





P.S. Nisam tumačila prethodni san jer je pomalo nepregledan miks i preslika svakodnevnih razmišljanja i ne vidim u njemu neku dublju poruku od onih koje smo izvukli u prethodnim snovima.
Aha, okej hvala ti. Kužim, imam još par snova zapisanih i uglavnom su slični motivi djeca ili auto su najčešći.Jednom sam kao dijete sjedila i vozila auto s nekim random poznanikom.
Sad me zanimalo samo, imaju li ti prijatelji neki posebni značaj u snu zato sam napisala ovaj, ali valjda su oni tu podrška.
Dorée is offline  
Odgovori s citatom