Pogledaj jedan post
Old 10.04.2011., 22:40   #98
Quote:
nanulina kaže: Pogledaj post
evo da se i ja u ovome okusam ...ovo radim iz razloga sto u posljednje vrijeme sanjam neke ljude, a onda ih taj isti dan ili par dana poslije vidjam...nekako mi je sve simbolicno, sve je vezano za proslost...nekako je freaky, pa se uzdam u astrologiju
opisat cu san koji je na mene ostavio najveci dojam a on se desio sinoc
dakle ide ovako: sanjam osobu koja mi se svidja vec duze vrijeme i o kojoj stalno mislim. sanjam da se nalazimo u jednoj diskoteci, u kojoj sam ga inace prije vidjala ( nisam odavno) i sanjam da se nalazim s prijateljicama i on dolazi po mene i vodi me na seciju...na toj seciju nesto pricamo i on me poljubi...nakon toga se vracamo za neki stol ja se upoznajem sa nekim njegovim prijateljicama i jedna od njih govori kako smo lijep par,a on me uhvati za ruku, preklopi nam prste pogleda u mene i kaze pa sad i jesmo par ...ja se sretna, samo se nasmijem...sljedece cega se sjecam on me prati kuci, ja ulazim u haustor i nakon nekog vremena me zove na telefon, pita sto mu se nisam javila kad sam usla u kucu,da se zabrinuo, ja mu govorim da me ispratio on i da nema potrebe da se brine i tako mi pricamo, on govori da nema neta, nesto mu se zeznulo...dalje, ja ga nesto zezam da je ljubomoran on mi salje porukom neki stih ljubavnni stih...ugl negdje oko telefonskog tog razgovoraa sam se ja i probudila...san nije lak za prepricati obzirom da ugl. obiluje pogledima,emocijama,leptiricima i to je njgova sustina, zato i jeste ostavio najveci dojam vjerovatno ali eto...to se desilo...inace sam i prije sanjala tu osobu u kojoj mi se ona nesto ispovjeda, goovori da je se uozbiljila da se zaposlila itd...
opisani san sam sanjala sinoc, zaspala sam oko pola 4 ujutro
to je ustvari onda danasnji datum 28.2 oko pola 4 recimo...ustala sam oko 12 popodne...

evo i natalne:
http://i54.tinypic.com/qrf9xy.gif

hvala unarpijed
Evo da napokon i ovaj sanak dobije astrološku priču. Naime, nije da sam ga preskočila slučajno nego je onaj tip sna koji traži razgovor s sanjačem da bi mogao dobiti ispravno tumačenje. No evo ipak budem stavila osnovnu impresiju.

A i trebalo je vremena dok saznah što je to secija.



Karta

Dakle, san u potpunosti oslikava trenutačne osobne emotivne preokupacije iz zbilje i baš kao što si napisala sav je u ljubavnim leptirićima i emocijama. No ne mogu se oteti dojmu da se u ovom snu kroz cijeli njegov tijek osjeća inicijativa sanjača...ima se dojam kao da se cijelo vrijeme priča vlastiti ljubavni scenario koji bi rado da se dogodi.



Astrološka pozadina sna:

Astrološki zaljubljenost se primarno promatra kroz 5. polje/Veneru isto kao i želje u vezi nje. Venera je u natalnoj karti napeto aspektirana od strane Jupitera i Urana što pokazuje dosta veliki stupanj neravnoteže i napetosti u osjećajnom životu osobe. U vrijeme sna Venera (ljubav) je tranzitirana napetim aspektom Urana s IC-a, pa kako je to aspekt koji se ponavlja iz natala (Venera 90º Uran) moguće je da je na nekoj emotivnoj (nesvjesnoj) razini evocirao poneki od emotivnih krahova iz prošlosti. U vrijeme sna Venera tranzitira Mjesec, no to je doista jako lagani tranzit kojim su se kratkoročno dotaknule osjećajne planete...tj. u vrijeme sna nema nekih većih ljubavnih naznaka kroz tranzite i progresije na natalnu kartu.

Jedini aspekt koji je direktno vezan uz ljubavni život jest egzaktni tranzitni trigon Marsa (on je ujedno i vladar 5. polja) na Jupiter što je tranzit koji budi trenutačnu poduzetnost, volju i osobni optimizam. Pa bih rekla da se ovdje doista radi o težnji sanjača da si ispuni ljubavne želje: Venera tranzitira Mjesec (natalno Mjesec 150º Jupiter), Mars tranzitira 120º Jupiter (Jupiter vladar ASC). Tj. san ponekad ljudima služi da u njemu ispune vlastite želje koje ne mogu ispuniti i doseći u zbilji...čini mi se da je ovaj san upravo takav.
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom