Pogledaj jedan post
Old 07.02.2012., 13:17   #8
Quote:
cesnjovka-sis kaže: Pogledaj post
Prijem pacijenata je od 7:30, tako pise na vratima od sestre. Na folikulometrije narucuju u 8h. Ja bih obicno dosla oko 7:15-7:20 kako bih bila medju prvima na redu. U cekaonici u to vrijeme sam prva ili druga. Sestre prije 7:45 ili cak i kasnije ne pocinju s radom. Niti jednom nisam dozivjela da je u 8 poceo s radom netko od doktora. Najranije oko 8:20 - 8:30. Buduci da dodjem prva ili druga za ocekivati je da budem tako i na redu. Tu pocinje ta neorganiziranost o kojoj pisem. Ili jednostavno nikoga ne prozivaju dugo vremena ili prozivaju neke pacijente koji su dosli puuuuno poslije nas prvih, bez nekog reda. Ne znam tko ima prednost od pacijenata, ponekad mi se cini da pacijentice profesorice imaju prednost i one brzo budu rjesene, bez obzira kada su dosle. Dakle prije 10:30 nisam na poslu, sto jasno nadoknadjujem duljim ostajanjem. Cula sam da dok je na humanoj radio dr. Vlastelic folikulometrije su znale biti gotove puno ranije jer je i on ranije poceo s radom.
U prvo vrijeme sam bila ljuta i neugodno iznenadjena tim preskakanjem reda i tim prazninama od kojih pola sata i vise u kojima se na prvi pogled u cekaonici nista ne desava a svi cekamo, sada mi je to na zalost postalo normalno.
Jedino sto je sada dobro je da su pomakli primanje terapije (za one koji su na terapiji) u 17h pa nema kasnjenja sa dobivanjem terapije. U mom prvom postupku terapiju sam si davala u 8:30 ujutro a kad bih isla na folikulometriju terapija bi kasnila i po 3 sata, jer se naravno odredjivala nakon pregleda!
Uf, ne sviđa mi se to.. Pojma nemam kako cu to izvest na poslu.. S obzirom da tamo ima vise doktora, da li tamo ima vise prostorija, ili prvo idu pacijentice jednog doktora, pa drugog itd.?
Da li se folikulometrije rade i oko podne, ili su one samo ujutro?

Tartaruga, baš lijepo sto si se javila i pogotovo sa takvom lijepom informacijom.

Zadnje uređivanje Butterfly:) : 07.02.2012. at 13:23.
Butterfly:) is offline  
Odgovori s citatom