Pogledaj jedan post
Old 06.10.2017., 18:03   #7601
Quote:
panther-1989 kaže: Pogledaj post
O može može, vjeruj mi

Koliko god da si pametan, nikad nisi najpametniji: mig: A i znaš kako ja kažem: razum protiv osjećaja gubi bitku Dobro, to ne vrijedi za mene, ali za vas većinu da
Dobro, to moze kod svih do odredjene granice, vremenom valjda malo pocnes i da razmisljas o svemu sto se desava.

Quote:
O da i ja isto, ali bojim se da me nisi shvatila. Ja volim bit sam i neće mi bit dosadno, ali to je zato jer imam mnogo opcija! Šta ako si sam u nekoj vikendici u planini? Bez struje, interneta i bilo kakve tehnologije? A na to sam mislio kad sam rekao "da budemo sami satima". Uz pravu curu neće mi trebat ništa i bit će mi super! Ako će mi bit dosadno, onda to nije prava cura za mene.
Dobro da, ovo se slazemo mislimo u sustini na isto ali opet, svako bi se smorio u tako ekstremnim uslovima ali postoje osobe koje imaju sve pa opet tesko funkcionisu sami sa sobom.

Quote:
Malo si me nervirala kad smo pisali o visini (nije bitno što smo se zezali), ali si mi simpatična i zabavna. Baš tu sam stvorio sliku o tebi da si ti muško u vezi i da vodiš glavnu riječ Zato mi sad ovo kad kažeš da voliš bit vođena, malo čudno.
A uz tebe mi ide muškarac koji će govorit: "da draga"
Pa jesam, to sam i htela.
Sve sto sam napisala gore bas tako mislim, samo sto ti to izgleda nisi shvatio.
Kada bi mi neko sve odobravao, pa smorila bih se za tri sekunde.
Vidis da i u obicnom pisanju na forumu stalno trazim da se sa nekim takmicim.
#sportistaudusi#

Quote:
Uh velika zabluda. Nemoj to više smatrat istinom
Dobro da nisam napisala svoj spisak.
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom