Pogledaj jedan post
Old 13.01.2017., 10:48   #9
Quote:
quadro33 kaže: Pogledaj post
Ovo nisu nikakvi apsurdi. Jer firma je vlasnik nečega i logično je da firma mora dati ovlaštenje. To što je dotični gospodin ujedno i direktor te firme nema nikakve veze. Samo što se konstantno sere samo da bi se sralo, a to što pojedinci niti ne znaju neke osnove ekonomije i ekonomskog rada pa im država kriva za sve.

Ako se za išta može i treba srati državi jest nepotrebna papirologija, odnosno prelazak na e-rješenja, tako da ovakova ovlaštenja onda možeš dobiti i preko neta. Pozdrav!
Ajd ne kenjaj. To što iz perspektive udarača pečata čini logično, ne znači da stvarno i je logično. Na kraju krajeva, privatna osoba i vlasnik firme imaju isti OIB? Ako lupači pečata ne mogu smisliti pamentiji način da formaliziraju takvu situaciju od punomoći ne znači da se to ne može pametnije riješiti. Siguran sam da u Irskoj također direktori moraju pisati punomoć samome sebi.

To me podsjeća na situaciju kada se netko želi samozaposliti i otvoriti firmu za npr. programiranje. I onda ta firma mora iznajmiti prostor, što se svodi na to da ja iznajmljujem svoju sobu samom sebi od samog sebe.
sashenko is offline  
Odgovori s citatom