Pogledaj jedan post
Old 12.08.2008., 19:39   #18
Astra 1.7DTI

Astra je automobil koji za ulozeno daje i vise od ocekivanog. Imao sam Opel Astra 1.7DTI, 2000. god, full oprema,105000km, 8 mjeseci, presao oko 25 000 km bez ijednog veceg problema. Astra je jako njezno auto, a ja sam nepazljiv vozac, tako da sam je malo vise ishabao, te sam odlucio da je prodam. Dobio isti novac natrag. Kupio Golfa 4 1.9 TDI, sve najbolje, ali udobnost i komfor se ne moze porediti sa Astrinim, a i velika je meta lopova. Sada ponovo prodajem Golfa, i planiram uzeti Astru, ali ovaj put 2.0 DTI. Sto se tice motora, onaj ko nije probao neka i ne prica o njemu. Motor ima tih precizan rad, jako je elastican, nije sportski, ko uzima Astru to i ne ocekuje. Potrosnja skoro nikakva za toliko auto, otprilike 5l eurodizela u kombinovanoj voznji. Za nepovjerovati zar ne? Mjenjac neobican, ali kada se covjek navikne postane odlican. Iz svog iskustva i iskustva svojih prijatelja preporucujem Astru svima onima koji razmisljaju o autu od 5/6/7 hiljada eura, a ocekuju veliko auto, komfor, udobnost, veliki prtljaznik, malu potrosnju i prihvatljivu cijenu odrzavanja.

Sve najbolje.
Madzid is offline  
Odgovori s citatom