Pogledaj jedan post
Old 01.12.2008., 19:27   #14
Quote:
ubijena kaže: Pogledaj post
On radi, ja ne radim jer završavam studij. S njegovim starcima si nisam nešto pretjerano ok, ali nije ni da se mrzimo. Nemamo zajednički stan i nije da smo razmišljali o ženidbi i sličnome. Kod mene ne možemo bit, eventualno kod njega, ali doći s djetetom u rukama nekome u stan tko mi niti ne zna i obrnuto... Zvuči kao nemoguća misija. A da ne spominjem da mi nikada nije bilo u planu živjeti nekome na grbači. Najviše me ubija što je on nešto kao predlagao da dođem kod njega, ali nije dorastao tome da se to i provede. Da je ikako zapeo za to, ne bih ni trenutak dvojila. Ovako sam toliko jadna ... Inače smo zajedno dosta dugo, ali s prekidima jer su nas pratile turbulencije. Ma nema smisla niti da o tome govorim i nekoga opterećujem.. Sama sam si kriva za sve, i sad se iz govna izvaditi ...
gle ja i sama čekam svoje prvo dijete i zato vjerojatno ne mogu biti objektivna. ali ako ima imalo šanse da rodiš-bolje to napravi nego da ziviš s abortusom cijeli zivot. ako oboje hoćete to dijete,iako je neplanirano,nek se on potrudi malo!! ti kad bi sad i zamrznula fax i tako brzo našla posao negdje,opet nebi imala niš od toga jer bi trebala raditi minim mjeseci da bi dobivala naknadu od socijalnog.

ne znam,sjednite zajedno,pa i sa starcima i odlučite.
ali zivjeti znajući da si ubila neduzni zivot.....nije lako
__________________
Patrik 17.01.2009. i Petra 06.12.2010.
Soon Li is offline