Pogledaj jedan post
Old 08.04.2010., 14:55   #13
Quote:
GiRL kaže: Pogledaj post
Atena i Afrodita su mislim već spojene odavno, u liku mlađih žena koje bezuspješno traže očinsku figuru u vezama sa starijim muškarcima, ja bih svakako nadodala i Artemidu, pošto su današnje žene ipak "lovci", većina njih, a pada mi na pamet i Lilit, zaboravljena prva žena koja je ostavila Adama i odlučila se za tamnu stranu, kao i Sedna, po njima su čak nazvana i dva planetoida, obje su imale tragičan kraj, ali su bile posebne, mitske figure...

Nema žene koja bi se savršeno uklopila u jedan jedini arhetip, svaka žena ima nekoliko lica, koje ispoljava po potrebi, i isto tako ih prikriva...
Nije li Lilit odabrala ravnopravnost, a ne "tamnu stranu"?



EDIT: Meni su uredno srali kada sam stavio istu ovakvu svastiku kao avatar. Prijetilo se i banom.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom