Pogledaj jedan post
Old 06.12.2011., 12:30   #17
Quote:
Dragon007 kaže: Pogledaj post
Moguce da je to osim sto meni u Palcu i nema bas trnjenja... pa onako, jednostavno pitanje... jel opasno? Jel se tebi to popravilo stanje sad?
Meni je stanje prestalo kako sam rodila. Bila sam edemična i vjerojatno je to pritiskalo živac. E sad koliko što trne ti ovisi o tom pritisku na živac. Ono što je meni recimo bilo karakteristično je baš to trnjenje prstenjak. Pikala sam ga iglom i na jednoj polovici nije bilo osjeta, a na drugoj, ovoj uz mali prst je. Po tome sam skužila o čemu se radi. Meni isto palac nije toliko trnuo kao srednji, kažiprst i prstenjak
Može biti opasno u smislu da ti živac odumre pa može tako permanentno stanje ostati. Stvar se može prvo pokušati riješiti fizikalnom terapijom, a ako ne da ploda, treba operirati.
Na linku koji sam ti ostavila sve ti piše.
Porazgovaraj s dr. o toj mogućnosti da se radi o karpalnom kanalu. Postoje jednostavni testovi kojima se to može provjeriti.
__________________
Kad je baka ovo izrekla, strahovito jeknu cijela dubrava, prestadoše čari u šumi Striborovoj, jer je baki bila draža njezina nevolja, nego sva sreća ovog svijeta.
Ivanicapeca is offline  
Odgovori s citatom