Pogledaj jedan post
Old 02.09.2012., 14:21   #604
evo ovako...tele 2 mi nije slao račune jedno tri miseca...i onda mi pošalju skupni račun, za sve misece, i ja to platin u roku od tjedan dana...e sad, onda mi pošalju račun za idući misec, u kojem također traže 1260 kuna za raskid ugovora, prijevremeni, jer kao nisam platija tri računa...nijedna obavijest o tome mi nije stigla?nakon prebacivanja od poslovnice, do službe za korisnike, pa mailova, ovo ono, oni mi kažu da su uputili zahtjev za raskid ugovora 30. srpnja, a da je moje podmirenje računa prošlo tek 31. srpnja.baš neman srće...lopovi. ja ih zovem, molim, da riješimo to dijalogom, jer je očito njihova greška, ali ne, oni meni tvrde da san ja bija dužan nijh nazvat ukoliko meni računi ne stižu?di to ima?šta ja moran trčat za njima da bi im platija?postoji li s mobilnim operaterima ona caka da ukoliko ne dobijem račun nisan dužan podmirit obveze?u slučaju da im ne platin ovo, kakve me posljedice čekaju?imam li ikakve šanse odnijet pobjedu na sudu(ne planiram uzimat odvjetnika)?kakve mi kamate mogu zaračunat?riječ je o računu za mobilni internet.potpisa san na dvi dogine, 100 kuna misečno, platija nekih 400-500 kuna i sad traže još 1360 kuna, a internet san ima samo dva miseca.ne osjećan se kriv jer san sve račune koje san dobija platija u roku.šta da radim?
mohorovicica is offline  
Odgovori s citatom