Pogledaj jedan post
Old 08.04.2014., 22:15   #68
AlabamaWorley

drage moje,i ja sam tamo radila odredjeni period i samo bih htjela naglasiti da nije tako kako pišete....većina od vas...onaj tko hoće raditi pristane na sve uvjete firme u koju dolazi....i odmah vam kazu sve uvjete...ja ne radim vise jer sam dobila posao u struci,ali hoću samo reći da ste se vise drzale kupaca i pravila firme nebi sad ispijale kavice i bile bez posla nego su vas mogli naučiti radu.....jer samo ljencine se druze na forumima....
a draga alabama radila sam u periodu kad iti i znam da ovo sto si napisala je živa laž...jer odredjeni ljudi su ti spašavali posao dok ti nisi naučila posao....ja znam da ti je ta jedna od voditeljica mogla dati par puta otkaz nakon gresaka koje si napravila....a znas ti koje.....neka ti je na dusu....nisu bas uvjeti odlični,ali nisu nigdje,a tebi su i bili predobri....nadam se da i sljedeci sef ce shvatiti koliko si los radnik....i da ce saznati sta pises po forumu o bivsim firmama...pogledaj se u ogledalo,otvori vrata i očisti najprije smeće ispred svog praga.
život je tezak,al je život...
memimami is offline  
Odgovori s citatom