Pogledaj jedan post
Old 09.04.2014., 17:19   #72
Quote:
memimami kaže: Pogledaj post
drage moje,i ja sam tamo radila odredjeni period i samo bih htjela naglasiti da nije tako kako pišete....većina od vas...onaj tko hoće raditi pristane na sve uvjete firme u koju dolazi....i odmah vam kazu sve uvjete...ja ne radim vise jer sam dobila posao u struci,ali hoću samo reći da ste se vise drzale kupaca i pravila firme nebi sad ispijale kavice i bile bez posla nego su vas mogli naučiti radu.....jer samo ljencine se druze na forumima....
a draga alabama radila sam u periodu kad iti i znam da ovo sto si napisala je živa laž...jer odredjeni ljudi su ti spašavali posao dok ti nisi naučila posao....ja znam da ti je ta jedna od voditeljica mogla dati par puta otkaz nakon gresaka koje si napravila....a znas ti koje.....neka ti je na dusu....nisu bas uvjeti odlični,ali nisu nigdje,a tebi su i bili predobri....nadam se da i sljedeci sef ce shvatiti koliko si los radnik....i da ce saznati sta pises po forumu o bivsim firmama...pogledaj se u ogledalo,otvori vrata i očisti najprije smeće ispred svog praga.
život je tezak,al je život...
Pozdrav, evo kad svi pišu o toj predivnoj firmi i prekrasnom okruženju onda ću i ja.. Naime radila sam tamo kratak period, i istina je sve što piše na forumu.Na razgovoru nije ni upola kao u stvarnosti.Mene je dapače zapala jako dobra šefica, al kad sve skupa zbrojim nije me ni to uspilo ostavit u firmi. Tu nema prijateljstva, vječito ogovoranja, krađa kupaca..takoreći pravi rat. Nadalje o pilanju kupaca i povlačenju za rukav da ne govorim, u slučaju da te kupac odbije tj. kaže da će samo malo razgledati I DALJE TRČANJE ZA NJIM PO DUĆANU BEZ OBZIRA ŠTO TE ON GLEDA KO LUĐAKINJU (bruka teška), plaća je po učinku..prekovremeni ne plaćeni itd itd..da ne nabrajam već sve što je ovde i napisano.
Ali ovo pišem isključivo radi ove 'dame' MEMIMAMI...iako nisam iz rijeke neznam kakva je tamo atmosfera al politika firme je u cijeloj RH ista pa mi nije teško za pretpostavit... TI SI OČITO JEDNA OD NJIHOVIH RADNICA koja su lizale dupe nadređenima, bila drukerica ili ko zna šta već jer nemaš pravo o nikome govoriti stvari tipa da je loš radnik, ili da se pogleda u ogledalo?????!!! Mogu misliti koliko si prekrasna kad već govoriš o tuđem fizičkom izgledu( a na jadne se grane spuštaš) ajde nam lipo svima pošalji svoju sliku da vidimo tu tvoju iskonsku ljepotu...nitko nije lijenčina što piše po forumima, ljudi imaju pravo bit informirani u kakvo okruženje dolaze..ne pišu ovde samo besposleni koji kako ti kažeš ispijaju kavice nego ljudi željni rada a vođeni lošim iskustvom iz te firme...Možeš se samo sramit svog ponašanja, pitam se bili tako jaka na riječima bila u drugim okolnostima.. i očekujemo slikicuu :******
sind is offline  
Odgovori s citatom