Pogledaj jedan post
Old 24.09.2017., 23:42   #1
Tata mi ne dozvoljava da si kupim auto

Pozz svima, pretpostavljam da cu u ovom podforumu dobivat odgovore od roditelja pa bih vas zamolio da me shvatite kao obzirnu mladu osobu... Ovako odličan sam učenik 4. razreda srednje škole (među najboljima u generaciji). Roditelji su mi rastavljeni i živim sa tatom. Tata mi je jako kompleksan i dosta često ima neshvatljive i komplicirane zaključke i rješenja (mama mi je rekla da boluje od OKP-a). Ima svoju firmu oko 25 godina i stalno je zivčan. Jedva sam ga nagovorio da me upiše u autoškolu i kad sam uspio prve dvije rate autoškole sam sam morao platit dok se on nije uozbiljio. Nema ni malo potpore u moje polaganje. Imam jos par sati za odvozit i onda polažem test vožnju. Uštedio sam si novce da si kupim auto i to mi je bile najveća želja... kupit si od svojih novaca auto sa 18 godina i on to zna međutim kad god pokušam razgovarat snjim o tome da sam uštedio novce i da bih si kupio auto kaže mi prvo ti uči i upiši faks. Ja tu njega u potpunosti razumijem da ne smijem zapustit školu, ali mora i on mene shvatit i vjerovat mi da auto neće utjecat na moje učenje i da ću to ozbiljno shvatit... pa mislim ipak sam odličan učenik. Puno mojih frendova sa lošim ocjenama imaju svoj auto i to im roditelji kupili, a tata mi ne vjeruje u to. Znam da će te se svi složit snjim, ali dajte se molim vas stavite u moju situaciju i pokušajte mene shvatit. Stvarno mi je velika želja kupit si auto, a da ne pričam kako par godina prije mi je htio sam kupit auto i motor (prije nego mi je on zakonski postao skrbnik...). Molio bih vas da mi pomognete kako da postupim snjim. Mislim ipak ste vi roditelji pa najbolje znate.
dj ramax5 is offline  
Odgovori s citatom