Pogledaj jedan post
Old 28.09.2009., 14:48   #31
Zašto kriminal i mafija prosperiraju u Hrvatskoj!?


Evo par primjera:

Quote:
dee kaže: Pogledaj post
Pa, covjek ako misli da je zato sto vodi kviz pozvan srat o svemu i svacemu - onda je sasvim razumno da mu se ne samo smanji placa vec i da noga u dupe
Ja bih mu zviznuo trenutni otkaz.
Quote:
amareda kaže: Pogledaj post
Emisiju je zloupotrijebio i treba biti sankcioniran!
Quote:
amareda kaže: Pogledaj post
Za emisiju koju vodi i sam kažeš da je zabavnog karaktera, i nije korektno da koristi emisiju i postavlja takva pitanja...

Quote:
kikibela kaže: Pogledaj post
I ja mislim da bi ga trebalo maknuti iz kviza jer je jednostavno na krivnom mjestu u krivo vrijeme bez ikakve potrebe načeo temu kojoj tamo nije mjesto.
Quote:
Waldteufel kaže: Pogledaj post
Ko šljivi i njega željnoga slave i one koji su ga smijenili, kao i one koji su potrpali novce sebi u džep od humanitarnih akcija.
A sad kako šećer dolazi na kraju par fašist-proljeva sa vlasnicima nesigurne genetske slike nadopunjene mržnom prema svemo što vjerovatno teče u njihovoim žilama te iz toga i prizilazi tolika samo-mržnja!!

Quote:
Ben Quick kaže: Pogledaj post
50 000 kuna plaće, kome mi punimo džepove..talibanima.
Quote:
Ben Quick kaže: Pogledaj post
I po čemu molim te, taj taliban zaslužuje 50 000 kuna plaće. Šta on radi, spašava svijet.
Quote:
Ben Quick kaže: Pogledaj post
Suma sumarum, ja, odnosni i ti financiramo talibana i njegovih 50 000 kuna mjesečno.

Jako je zanimljivo da branitelj Hrvatskih krvnih zrnaca nije našao sebi shodno uzet nik sa Hrvatskom rječi!
Uz to jako je zanimljiva njegova fasciniranost talibanima što jedino može govorit o neobrazovanosti dotičnog u vidu zemljipisa, društva i politike jer za nekoga tko nije Afganistanac Paštun nazivat talibanom je neobrazovanost.
Nadalje gornji upiti dotičnog govore o njegovom nepoznavanju matematike i velikoj neimaštini, jer dotični misli kako 50,000 kuna može uništit HRT koji od preplata dobije preko milijardu, a za njega je razlika od 50,000 i 22,500 ne mjerlivo velika jer u niti jednom trenutku nije postavio pitanje vezano uz plaću čovjeka od mora koji baš ništa ne radi (možda autor misli da spašava svijet)

Za sad dosta jer bi mogao popušit bann!
__________________
Zabranjeni Film - Zašto smo se borili - Kome to istina smeta - Bijelo polje srce moje
liberali is offline  
Odgovori s citatom