Pogledaj jedan post
Old 09.10.2015., 16:55   #53
Nas dvoje imamo svoj jezik, pa tako i riječ koju kažemo za primirje. Zna se desiti da se deremo jedno na drugo, obitelj bježi od nas, a mi nakon 5 min kažemo tu riječ i sve je okej. Uvijek nakon toga ide maženje.

Slab je jako na sireve, ma općenito mliječne proizvode. Jako se razveseli kad mu kupim mozzarelu ili neki finiji sir. Posebice ako je ukomponiran u 'breakfast lunch pakete' koje mu znam prirediti.
Kako je uvijek ujutro mrzovoljan, najbolje funkcionira kad mu napravim doručak+kava+cigareta+crtić( simpsoni, american dad, family guy) . Nakon toga je super volje za maženje, inače je aždaja.
Ja sam s druge strane još gora aždaja kad sam bolesnjikava ili u pmsu. Jednom sam tak vikala na jadnog jer nije bacio prljav veš u košaru, a on je pobjegao van iz sobe. Nakon dvije minute vratio se, bacio na mene čokoladu i pobjegao u sigurnost.

Kad razmišlja o hrani pravi preslatku facu koje nije svjestan. Pa ga pitam šta bi jeo, najčešće odemo zajedno to napraviti. Uvijek kad kuhamo zajedno on bi nešto nadodao/promijenio/začinio, nikad do sad nismo jeli nešt po receptu.

Kad se zajedno kupamo uvijek se ponašamo ko mala djeca, prskamo se, škakljamo, urličemo u kupaoni. Nakon toga u kupaoni je rusvaj kojega ja moram čistiti, pa se kao ljutim, a on me imitira dok se ne puknem smijati.
Po noći je najbolji show. Ja pričam u snu, a on hrče. Često ga znam probuditi da se okrene na bok da manje hrče. Jednom sam mu bila tako govorila 'na bok, na bok', a on mi je odgovorio 'bok bok', kao pozdravljao me. .Isto tak dok sam ga probudila jer je jako hrkao rekao je 'fuck you', reko molim? A on 'rekao sam love you', onako u polusnu. To nam je sad postala poštapalica, fuck you( u kontekstu love you jel) . Nikad se ne naspavamo dobro skupa, ali su mi spavanja s njim najslađa.

Jako je slab na životinjice, ima kući mačka koji je nekad nemogući, mota se po kuhinji kad se kuha i sapliće u noge. Pokušava da utjera autoritet pa viče na njega, a hrpu puta ga zateknem kak se mazi i priča s njim. Kupi slatke štence na ulici pa ih mazi, igra se s njima.

Jednom smo se bili nešto posvađali, pa sam ja rekla kak nikad ne dobijem cvijeće. On se usred noći kasnije vratio s mojim omiljenim cvijećem, kojeg je ukrao susjedi u dvorištu.
Volim kako se nadopunjujemo, posebice kad radimo gluposti



Poslano sa mog GT-I8190 koristeći Tapatalk
TesoriT is offline  
Odgovori s citatom