Pogledaj jedan post
Old 31.08.2007., 13:37   #12
cukerino..
ja sam bila na strogom mirovanju ali ne otpočetka nego od 27.tj.. (magic bi rekla nije dugo.. al meni je bila čitava vječnost vjeruj mi..)
jedno vrijeme (8.mj) mi je bilo strogo zabranjeno ćak i sjediti da bih pojela.. wc svesti na minimum.. a stajanje da bih nešto skuhala strogo zabranjeno..
mora ti mm pomoći a ti se nesmiješ nervirati kako nije dobro posisao ili nije dobro podgrijao..
meni su sveki i moja mama slale hranu svaki dan.. a mm ju je grijao..
kada su mi rekli da moram strogo mirovato meni je to bila ko smrtna presuda doslovce.. jerbo sam uvijek bila jako aktivna..
no neke stvari se moraju.. moraš dozvoliti ljudima oko tebe da ti pomognu..
ti sada nesmiješ raditi ništa.. vjeruj mi vrijedi..
kad je takva situacija.. onda to zahtjeva organizaciju nekih razmjera..

i ne to nije tvoja sprdaćina kaj si sad zamislila da moraš mirovati.. i ne ti nisi kriva zbog toga.. jasno..


ja sam imala sreće da sam neke stvari mogla raditi na kompu (laptop) tako da osim kaj sam puno čitala (ne o trudnoći.. preporućam..) bila na forumu i netu.. nekaj sam radila doma.. pa nisam imala osjećaj da sam baš tak beskorisna..
nađi si nekaj novoga kaj možeš naučiti a za kaj ti ne treba kretanje..
ja sam u nekim trenucima bila jako nervozna.. a to kaj sam učila neke nove stvari (pa makar i na sat vremena..) pomoglo mi je da se osjećam puno bolje...

ja moram reć da su se neki moji frendovi u to vrijme fakat isprsili.. npr. ja sam ti freak za cvijećem posebno ružama.. imam ih jedno 20-tak svih veličina u teglama.. i kako sam bila na strogom mirovanju frendica mi je ih je porezala.. tako da se nisu uništile.. a recimo to me jako.. ali jako tištilo..

i moj savjet ti je da si ne zoveš frendice svaki dan ili kad si sama.. možeš one koji su ti fakat dobri i pored kojih se nećeš osjećati kriva kaj si sami moraju stavit šalicu u kuhinju ili ju uzet.. jer ćeš se osjećati još gore.. (tak je bar bilo kod mene..)

nije ti to tako strašno bez obzira kako ti se momentalno činilo..
držim ti fige .. šaljem ~~~~~~~~~~~~~~~~~ i
__________________
"MM kaže "Ja nisam kriv!"
Ček da si odrežem kandže.. onda možemo razgovarati..
nyn@ is offline  
Odgovori s citatom