Tema: Google maps
Pogledaj jedan post
Old 25.05.2009., 15:56   #3
Upomoc!Google Maps

Nisam sigurna jesam li postavila temu na pravo mjesto ali treba mi hitna pomoć.
Naime bavim se iznajmljivanjem soba u turizmu i imam vlastitu web stranicu. Radim samostalno već 5 godina i sve je bilo u redu do neki dan.
Naime nazvala me histerično gospođa l. i da sam se ja uvalila na njenu stranicu . I tako dok sam ja pokušavala iz njenog naklapanja skužit o čemu se radi pogledala sam na google i skužim sljedeće.
Naime , netko je na gogle map postavio pin za smještaj gospođe l. i ispod stavio moj broj i moju web adresu. Isto kad se upiše ime mog smještaja ispada da se ja nalazim na adresi dotične gospođe i još su postavljene njene slike pod mojim imenom. Tako da ispada da je moj smještaj na totalno krivoj tj. njenoj adresi.
U svakom slučaju totalna zbrka! Najgore je što kad se u google upiše ime mog ili gospođinog smještaja prvi se izlista naravno google map sa krivim informacijama. E sad, dali je to netko slučajno pobrkao ili namjerno (što nije isključeno ) ne znam i ne znam kako to mogu dokučit.
Znam da je google map javan i da svako može kreirat pinove ali mora postojat način da se sankcionira netko ko se predstavlja pod mojim imenom i izdaje moj broj mobitela.
Mei su se svi slatko nasmijali kad sam pitala kako ću otkrit toga ko je to postavio. Da ne govorim da me dotična gospođa naravno optužuje i dalje da se „ skinem“ s njene stranice , jer ne kuži da ja nisam na njenoj stranici nego da se tu radi isključivo o google maps i da je i meni u interesu da se to riješi. Naravno uz dvosatno objašnjavanje nisam je uspela razuvjerit pa sam joj na kraju rekla ako hoće možemo skupa na policiju pa neka joj oni objašnjavaju kako funkcionira Internet..
Molim ako netko zna išta o ovome da mi se javi jer već lagano gubim živce. Naravno ne mislim da ću pretrpit neku veliku štetu u poslovanju jer moja stranica funkcionira normalno ali ako me netko ide pronaći preko google maps dobit će totalnu zbrku. A da ne spominjem da će me dotična gospođa koja ne razumi ništa izludit.
Eto. .malo je duži post ..nadam se brzom odgovoru . pozdrav

Zadnje uređivanje scripta elegans fe : 25.05.2009. at 17:00. Reason: micanje capsa
tinolina is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction