Pogledaj jedan post
Old 24.04.2009., 15:52   #167
Dobar dan svima želim!! Evo nemojte se ljutiti na brzinu sam se ulogirao pa ne znam da li sam dobro poslao poruku,vidim da je tema kamenac u žući.Eto čitajući vaše postove vidio sam da su neki operirani neki nisu i ja sam isto tako ćekao godinama napuhavao se povraćao da bi se odlućio poslije par napadaja uzastopnih operirati da nebi došlo do upale.Eto operiran sam 15.04 a iz bolnice sam izašao nakon 4 dana, što da kažem nego da mi je operacija bila laka kao da idem vaditi zub sve je prošlo u najboljem redu,inaće operiran sam Laparaskopski te sam danas nakon tjedan dana išao na skidanje končića gdje me kirurgica pregledala te rekla da je sve u najboljem redu,naravno i ja se osjećam super al me samo malo muči jedan problem.
Molio bih one koji su operirani da mi kažu dali je normalno da se iznad reza kod pupka kad se skinu šavovi primjeti kao mala oteklina ili na dodir ruke zadebljanje.Eto to nisam primjetio dok me doktorica pogledala jer bih je pitao ovako došavši kući te kupajući se sam osjetio kažem malo zadebljanje ispod kože .U razgovoru sa doktoricom ista mi je rekla da ništa ne radim jer da nebi došlo do kile koja se koliko sam je razumio nalazi kod pupka.
Molim vas da mi kažete o kakvoj je kili riječ i di se ona nalazi gdje bi se to osjetilo da je imaš i što bi ovo moglo biti u mom slućaju.
?skorpion? is offline  
Odgovori s citatom