Pogledaj jedan post
Old 31.01.2008., 13:52   #120
Quote:
žacko kaže: Pogledaj post
dvojba,reci molim, možeš li definirati taj Deprozel u smislu nuspojava i dali osječaš, jeli situacija krenula na bolje?(sreli se par puta na forumu,tako da znam dio situacije tvoje).Ja sam naime bio na Seroxat-u,tako da mi teško def. ugl.-osječao psihomotorni nemir idr, ili je bila isuviše jaka sugestija, jer mi dr. rekao,da ga samo ujutro pijem)
Mislim da će ti Deprozel ili Seroxat bolje definirat Marinella na topicu Anksioznost - ona ga je pila i sad je super. Žena rastura Mislim da je baš jučer nešto pisala o tome.
U njezinom slučaju to je od prve dobro pogođen antidepresiv. Imaš slučajeva da nekom Seroxat ne djeluje tako dobro, no zato možda djeluje neki drugi AD ili se kombiniraju dva AD.
Ja pijem Cipralex + Velafax i oni su me spasili iz situacija u kojima sam bila. Ono što sam prolazila prije tih lijekova, nije se moglo nazvati životom.
Cipralex, po riječima moga psihijatra, ima najmanje nuspojave - ja sam imala umor, pospanost, vrtoglavicu i zijevanje. I prošlo je nakon nekih 3 tjedna, a djelovanje lijeka bilo mi je tek nakon mjesec i pol, skoro 2 puna mjeseca.
Svatko od nas drukčije reagira na lijekove, pa su tako i nuspojave drukčije.
Može biti da je kod tebe i sugestija - čitamo o tim nuspojavama, pa i sami očekujemo da će i kod nas biti tako. Pa malo paranoje i straha i eto ti vraga
Dvojba is offline  
Odgovori s citatom