Pogledaj jedan post
Old 25.01.2009., 16:01   #99
Quote:
copper kaže: Pogledaj post
Btw. policajac me udario sakom u glavu prilikom incidenta i nakon sto sam pao na pod me sutnuo nogom u trbuh kao da sam neki jebeni silovatelj. Od cijele situacije mi se povraca od muke. Molim vas pomozite jer me ovo ubija toliko da ne spavam po noci.
kak se nitko ne osvrce na ovaj atak na mladog narkomana?
sigurno te napao nicim izazvan? ajd ti nama opisi kak se to tocno desilo pa da vidimo zas te jadnog brutalni policajac tukao? jel bilo muha po tebi mozda? (pervan tm)

Quote:
copper kaže: Pogledaj post
Iskreno: ja ne mislim prestat pusit travu jer ju pusim vec tocno 10 godina i uz sve to sam zavrsio srednju sokolu i fax te osvojio nekoliko medalja na sportskim takmicenjima.

Moj jedini strah je: sto ako mi se desi opet i ja odem u zatvor - a od tamo se nebudem vratio normalan!

Zar drzava stvarno nema niti malo sluha prema ljudima koji u njoj zive? Ok, netko ce reci da je zakon zakon i da ga se treba drzati. Ali ljudi moji ovo nije zakon nego zlocin! Zlocin protiv moje slobode jebote!
sluha za narkomane? priznajes da pusis vec 10 godina i onda da netko ima sluha za tebe? i sad je zlocin tebi braniti tvoju ovisnost/slabost/porok? pa covjece tebe bi ja u buksu na par mjeseci da dodjes pameti.
Or7 is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction