Pogledaj jedan post
Old 10.06.2013., 21:25   #8
Quote:
Paw kaže: Pogledaj post
Summernight našla sam nešto slično i u mom gradu (nisam iz Zg), i malac će ovo ljeto ići tamo na dva tjedna, čist probno da vidimo kako sve to funkcionira. Sadržajno ne može bolje, zaista ono što nude je vrh, ali opet mi je preskupo da mi je tamo 2 mjeseca (izuzev naših go) i ne znam da li bi to financijski izdržali.

buditedobro, hvala na trudu, jako si to dobro rastumačila, ali ja se zaista ne bih upuštala u organizaciju, jednostavno nisam taj tip osobe, eventualno mogu nekome predložiti tko se želi toga uhvatiti. Svejedno hvala
Inače mi živimo na moru, tako da nemamo kamo dijete poslati, eventualno u planine (kada bi bio organiziran takav izlet), ni nije mi cilj da ljeto provedemo u odsutnosti djeteta, cilj nam je da je dijete zbrinuto dok mi radimo. Poslijepodneva su samo naša.
Kad si već spomenula ljetovanja Vas koji šaljete djecu na more, moram Vas podsjetiti da djeca poslije 10-11 sati nebi smjela na sunce, pa sve do 16-17 sati. Sunce užasno prži, zato provjerite kako su organizirane (i gdje) aktivnosti Vaše djece između 11 ujutro i 16 poslijepodne i koliko je to ''debeli'' hlad, jer hlad pinije nije dovoljan!
Svi imaju slične probleme. Ni ja se ne odjeljujem od svoga djeteta, nikamo ne šaljem svoju petogodišnjakinju (niti sam slala stariju koja je sad studentica). Možda ti se ne da organizirati grupu, no moguće da biste mogli dijete povjeriti dok ste na poslu nekomu tko to zna i može, a komu biste se na neki drugi način odužili. Mnogi od nas kontinentalaca bili bismo sretni da smo na moru tijekom ljeta, vama na moru objektivno je ozbiljan problem briga o djetetu. Ako imate sobu koju možete dati na korištenje nekoj studentici, maloj obitelji ili majci s djetetom, sigurna sam da se možete dogovoriti za razmjenu usluga - njima more besplatno, vama briga o djetetu besplatno - s jasnim pravilima kad se može na sunce i kad je vrijeme za igru, jelo, spavanje...
buditedobro is offline  
Odgovori s citatom