Pogledaj jedan post
Old 17.03.2015., 01:43   #50
Molim pravnu pomoć....

Da prvo malo razjasnim. Roditelji od moje žene su dugo radile u Berlinu, tako da su vrenen0im investiraki u veliku skupu kuću u Splitu. na 3 katova + podrumski stanovi , Sve okipno je niko 3 podrunska srana (jedan od njih prodat), veliki stan u przenjmlu od cca 140 kvadrata, na prizemlju još jedan manji stančić i još jeda nedovršen stan na 2 etaže u koju treba ulupaticca 5000 etra
Gornja t kata je punica uzela sebi i već davno prodala te stanove.


E sad ono što nas muči: Otac je sve skupa prepisao na moju ženu . uz klauzulu da i on ima učešća u odlučivanju kod nekih adaptacija i sl.Znači, moja žena mu je dala punomoć za korištenje.Međutim u tim nekin stanovima žive neki "kao "podsranari -neke izbjeglice kojoj je "navodno" stari i trenutku pijanstva uspio naptaviti bebu. Ti bebu on nikad nije priznao zvanično, a u papirima od male se vodi neki deseti tip- kao otac. Oni žive odvojeno , stan do stana.

Danas smo dobili vijest da je stari dospio u bolnicu u teškom stanju, imao dijanosticiran rak na glasnicama i imao je metastazu koju su uspjeli otkloniti . ali evo sad opet izgleda počeli širiti.Mi smo daleko od njega (preko 500 km) pa ne možemo svaki čas...Nadam se da će se izvući jer je drag i dobar čovjek
.

A sad pitanje:
mogi li nam, oni "Stanari " raditi problem i nekoj situaciji ako stari umre?

zahvaljujem na svakom odgovoru i mišljenju
__________________
"Volim šetati po kiši, jer tada nitko ne primjećuje da plačem."
Rowan Atkinson
sivko5 is offline  
Odgovori s citatom