Pogledaj jedan post
Old 18.01.2016., 09:48   #81
Quote:
HRV.DRAGOVOLJAC kaže: Pogledaj post
isto tako znam, ako bi se nasla s nekim, ako ima nekoga, ako bi se zaljubila u nekoga, ako bi se razvela jer je nasla nekoga, da bi to jako pogodilo djecu, jer nasa djeca su jako vezana za obitelj, za mene i taj njen postupak moguci bi ih jako povrjedio i to ona zna. po nju bi zato bilo puno lakse da oboje, ili ja zatrazim razvod i da se tako razidjemo pa da ona moze krenuti od nule i tako djeci objasniti, vidis nije moja krivica i njegova je sto smo se razveli.
E moj dragovoljac, ne znam što će ti drugi reći ali po meni vi oboje ste već jednom nogom zašli u razvod, na pola ste vrata samo se čeka tko će prvi reći ciao..Ta nesigurnost koja visi u zraku je veliki turn off u krevetu, veliki turn off kada se pokuša ostvariti bilo kakva komunikacija i veliki turn on da se prebacuje krivnja za sve ogromne negativne emocije koje ste oboje skupili u sebe.
ŠŠto misliš da se tvoja žena bolje osjeća od tebe, da nije očajna kao i ti, da ne razmišlja kako da ode iz braka koji ju ne ispunjava, da se ne nosi sa vlastitim promjenama raspoloženja, da se ne pita zar joj ne bi bilo bolje da si nađe nekoj jebača i unovči pičku (uglavnom iluzija ali eto) i slično..

Gdje ste u cijeoj priči VI? Vidim postoji tu brak (na papiru jel), postoje djeca, posao, financije, stan, imovina, ljutnja, strah, povrijeđenost, razmišljanje o odlasku i kalkulacije što ako se dogodi isti... no nema Vas?
Ona je kupila vibrator iz očaja, jer od tvoga kurca ne dobiva zadovoljstvo, nije stvar u duljini kurca već u tome da ste zapali u veliku krizu i nste kadri naći rješenje, ona je sexualno jako nezadovoljna i pokušava napraviti bilo kakvu promjenu da se osjeća kao sexualno biće, željeno biće, strastveno biće... ako tu potrebu ne može ostvariti stobom ona će to pokušati ostvariti sa nekim drugim. Zašto, zato što joj je više pun kufer, što je praktički cijeli život stobom, što te podnosi i što joj treba netko da se ponovo osjeća voljeno, smisleno, sretno i poželjno, u kritičnom je životnom razdoblju i ne želi ostatak života provesti jednako loše...

To je moje viđenje situacije, vjerojatno se i ti osjećaš jednako. No zar misliš da je ok da sa svojom ženom nisi imao 6 mjeseci nikakav sexualni odnos, zar misliš da njoj nije teško zbog toga, zar misliš da ona zaista ne osjeća nikakvu potrebu, zar misliš da je ok što joj recimo nisi odradio senzualnu erotsku masažu za oralnim sexom, kupio neki ljepi poklon, iznenadio ju, popričao snjom o nekim vašim ljepim zajedničkim trenucima, zašto nisi sjeo sa ženom i rekao da otvoreno želiš popričati o tome što vas oboje muči, iskreno i bez sputavanja, da želiš da pokušate rješiti probleme.
Kada sam imao loš period sa svojom ženom i kada sam vidio da smo oboje jako frustrirani i da nam ne ide, da se pravimo ludi a u nama kipi, uzeo sam je za ruku, sjeo u auto, odveo na jedno lijepo romantično mjesto gdje smo u početku veze rado provodili vrijeme i otvorio razgovor gdje smo iskreno rekli jedno drugom apsolutno sve što si zamjerimo i kako se osjećamo. Znaš koliko je govana izašlo van, more, neke stvari su bile poprilično šokantne za čuti ali dok taj tepih ne istreseš ne moeš dalje, nema šanse. Znaš koliko toga tvoja žena tebi zamjera ali ti ne može reći da te ne povrijedi, koliko toga ti njoj zamjeraš ali joj nemaš snage reći...
Dok to ne istresete van nećete se mrdniti ni centimetra naprijed, sjebati ćete brak to ti garantiram..
Vi uopće ne komunicirate, ti ne znaš što se tvojoj ženi vrti po glavi niti si ikad sjeo da ti bar dio toga kaže, da li ti znaš uopće skim živiš, zna li ona to..? Da li te iskreno zanima što ju muči ili bi ti samo htio da se ona ponaša lijepo prema tebi, da pičke kada poželiš i to je to? Zapitaj se malo čovječe, brak ti se raspada, ti si psihički pogubljen, u totalnoj si banani.....

I još jedna stvar, komunikacija u vezi nije da razgovarate kako je bilo na poslu, kakao mali napreduje u školi već ona grda stvar kada ti netko u lice kaže užasno sam ljuta na tebe, mrzim te zbog toga, osjećam se užasno loše jer, nisi me u stanju zadovoljiti u krevetu jer.., lijepo mi je stobom jer, uživam kad, volim te zbog, željela bi da, radi mi to.... itd.. to je ono iz srca i duše, to je ono zbog čega ste se zaljubili jedno u drugo, to je ono što vas je vezalo zajedno, i to je ono što su nažalost pojeli problemi, obveze, rutina i frustracije svih ovih godina...
__________________
Daj Mare pizde....

Zadnje uređivanje radical change : 18.01.2016. at 09:59.
radical change is offline  
Odgovori s citatom