Pogledaj jedan post
Old 05.05.2017., 08:38   #5
Quote:
grijanjebojler kaže: Pogledaj post
upoznavsi djevojku, prilikom oralnog seksa, njena ruka je bila na trbuhu, i osjetio sam energiju u donjem dijelu trbuha. Manifestiralo se kao grčevi, podrhtavanje. Naknadno je stavila ruku do mojih prsa i tu mi je disanje stalo od grča (uz istovremeno podrhtavanje/grčenje trbuha) disao sam samo u području grla, u glavi je bio pritisak i kompletno tijelo u znoju. Osjećaj je postajao toliko intenzivan da nisam mogao zadržati suze. Osjećaj oralnog seksa je nestajao i postao nebitan, tijelo se počeli tresti i ona je shvatila da mora prestati. Oporavak je trajao cca 10ak minuta. Drugi puta, nakon intenzivnog orgazma, stala je iznad mene i ponovo stavila ruku iznad trbuha, ponovo isti osjećaj/trešnja/grčevi. Ovaj puta je bilo jače, i prelaskom do prsa-prestanak disanja, suze su krenule jer mislim da je tijelo zapamtilo od ranije osjećaj,i tada je stavila ruku kod grla, tijelo se zaustavilo u kompletnom grču, suze su podivljale, nisam se mogao pomaknuti, disanje je postalo nebitno i u jednom trenu mi je puklo nešto u grkljanu i nekako sam se trznuo da shvati da je trenutak prerasao kontrolu te da mora stati. Mislio sam da mi je netko stavio tup predmet u grkljan, osjećaj gušenja. Iza toga sam jedva dosao k sebi, umoran kao od maratona ili neznamnisam... Pomisao je da je to kundalini i da ona može upravljati mojim osjećajem za to. Samostalno nisam nikad prije imao takvo ili slično iskustvo. Ona nema nikakve manifestacije prilikom toga osim toplih dlanova.
U slucaju da ovo nije trolanje:

Imao si napad panike na intimno iskustvo uz nove jake podrazaje i mozak ti je iskonstruirao dramu.

Kundalini nije entitet da upravlja nego oblik energije u organizmu.
omen4k is offline  
Odgovori s citatom