Pogledaj jedan post
Old 25.05.2007., 10:35   #72
Quote:
runaway bride kaže: Pogledaj post
ma ja imam još puno vremena, ali još ništa riješeno. počeli smo gledati restorane, pa nam se ili ne sviđaju ili ne stane 150 ljudi. zanima me koliko ljudi stane u lim. tamo ćemo ovaj ili idući vikend. a fotograf i video? znaš šta o tome? thanx!
Ciao
Ti si kao i ja, imamo jos dosta vremena,pa polako.
Lim je odlicno mjesto, slobodno preporucim, ja se isto razmisljam Letan ili Lim.
Malo i je problem za 150 ljudi,ali valja pokusat pitat. Imam kontakt ako te interesira. I BiVilage takodjer super mjesto. Za Mimozu nisam cula.
fotograf i video?
Video 99% " www.studiobrzak.com " iz Poreca ( pogledala demo materijal, odlicna stvar ), fotograf - festival iz Labina. Nesto su skuplji ,ali vjeruj mi isplati se.Bitno mi je sta oni usko suraduju, sta je rijetkost u Istri da nadjes nesto u paketu, konkretno. Odlican je i Foto Edi takodjer,a kao sta kaze d.blizanac ima ih jos, svi su vrijedni paznje...
Moja preporuka ti je da dobro pogledas materijale prije odluke jer internet za mene osobno nije nikakvo mjerilo kvalitete.Meni je bitno kako izgleda foto album i video u cijelosti.
jedino di se jos dvoumim je dekoracija,nadam se da cu i to uskoro rijesit.
nadam se da sam ti pomogla makar malo,a ako te interesiraju kontakti moze na PM.
pusa svima

tegla12
tegla12 is offline  
Odgovori s citatom