Tema: Arheologija
Pogledaj jedan post
Old 17.04.2008., 20:40   #27
Quote:
lampion kaže: Pogledaj post
možeš to i sam saznati! Uzmi lopatu i kopaj!
ja sam i razmišljao o tome, kako bi bilo da se kamionima, ili nekim drugim mehanizacijskim sredstvima odvozi sav taj pijesak...ali to bi trajalo godinama. I šta ako ispod nema ništa?
Al s druge strane...šta ako je ispod pijeska ili leda stvarno neka civilizacija, odn. ostaci. Tko nama garantira da za 2000 go. ili više (15000) ova naša civilizacija i građevine, bude i dalje tamo. možda se ploče toliko pomaknu da će Amerika ili Europa biti pod ledom...

PS: bila je neka stranica sa rasporedom kontinetata kroz vrijeme u budućnosti, ali nisam je stavio u favorite pa sad više ne mogu naći!

Da li znate da kada bi danas nestala naša civlizacija t.j. ljudi na zemlji ,za 100-300 god pola današnjih zgrada ne bi ni postojale!

1. Za 100-njak godina velika većina zgrada bi izgledale u gorem stanju nego u filmu ja sam legenda dok bi za još kojih 300 god potpuno nestale sa lica zemlje!!
2.Nijedna mehanička ili elektronska naprava ne bi postojale već za 200-tinjak godina
3.Ostale bi samo piramide i još neke zgrade stare par tisuća godina jer su rađene od granita!

Tako da bi prva vanzemaljska civilizacija koja bi došla u kontakt sa zemljom mislila da je inteligentna vrsta na zemlji izumrla oko 1000 god pr.n.e.
__________________
Kako oblikovati potpise
Ninjarijeka is offline  
Odgovori s citatom