Pogledaj jedan post
Old 11.07.2008., 10:25   #80
na legalisu ne dobih odgovora

ma probali su to drugi, prije mene, svađali se, zvali policiju... nisam ja prva kojoj stari zagorčava život... i svi imaju isto iskustvo - stari jedva čeka sukob, pa kad mu jednom pozoveš policiju, on tebi dvaput... i tako u nedogled. a meni se to neda! ja hoću da me se ostavi na miru - da slušam muziku, da gledam tv, da razgovaram sa svojim mužem (tako je sve počelo - čim smo se doselili počeli su nam lupati jer smo razgovarali - samo razgovarali, bez muzike, bez tv-a, ne svađali se... u miru, razgovarali moj muž i ja, u svom stanu, poslije 22 sata). ignorirali smo ih. al sad mi lagano već puca taj film ignorantski koji sam si zamislila.), da perem veš na kraju krajeva tijekom noći jer mi je tako jednostavnije, da sušim kosu u ponoć jer ju prije nisam stigla oprati...
želim ŽIVJETI u svom stanu. a to mi pravo netko oduzima svojom agresijom.
nije li smiješno - u zadnjih nekoliko godina koliko postoji zgrada policija je bila sigurno 20-tak puta (po pričama stanara koji su tu duže). svaki put policiju su zvali isti ljudi - moji problematični susjedi, sa kojekakvim nebuloznim prijavama - buka, drogiranje u zgradi i slično. policija nikad nije naišla ni na što od prijavljenog, ali oni moraju izaći na očevid prilikom svake prijave (tako su mi sami policajci objasnili).
pa zar ta policija nema bazu podataka pa da vide što se ovdje događa? ako nemaju novaca za kupit telefonskog lovca budem im ja kupila
alapača is offline  
Odgovori s citatom