Pogledaj jedan post
Old 05.10.2017., 09:06   #1
Koja je fora sa ismijavanjem bijelih čarapa?

Modni trendovi su često podložni nekim potpuno iracionalnim kriterijima. Tako i npr. nošenje bijelih čarapa.

Obožavam ih jer ne smrde. Nisu zatrovane raznim bojama i sranjima.
Nosim ih skoro stalno. Estetski mi izgledaju lijepo u kombinaciji sa polu/sportskom obućom i sivim ili crnim hlačama.

A bijela i crna boja se općenito jako lijepo slažu. I uobičajne su. Evo, dok pišem ovo, od nekih 10 ljudi koje sam vidio, njih 8 su imali na sebi nešto crno-bijelo.

Počeo sam ih nositi na kraju osnovne škole nakon što sam otkrio da ne smrde. Bio sam potpuno zbunjen sporadičnim pitanjima "zašto ih nosiš". Nije mi bilo jasno koji kurac je ljudima, zašto me to pitaju?
Pitanja su uglavnom dolazila od žena zato temu i postavljam na ŽK.

Ono što je meni apsurdno i smiješno, "svi" će komentirati ako netko nosi bijele čarape i crnu obuću. Dok se kombinacija bijele obuće i crnih čarapa uopće ne spominje. Kao to je OK.
Ili nije OK crne hlače i bijele čarape. A bijele hlače i crne čarape su OK. Čak sam u nekim člancima pročitao "bijele čarape ne čak i uz bijele hlače, bijele čarape za sport i nizašto drugo na svijetu..."
Mislim, koji kurac? Kakvi su to kriteriji?

Meni osobno je recimo, odvratno vidjeti muškarce bez čarapa u zatvorenoj obući. To je, vidim, popularno u zadnje vrijeme. Bos u cipelama, odnosno otkrivenih gležnjeva. Odvratno. Općenito bilo koje otkrivanje gležnjeva kod muškaraca.

Crne čarape me odmah asociraju na smrad. Ne volim ih vidjeti.

Farmerice i cipele. Vidim to je također uobičajno. Meni osobno izgleda kao da si kravi stavio sedlo. U istom rangu kao i cipele i trenirka.

Ali nikog ne jebem s pitanjima o tome niti mi nečije preferencije u odijevanju utječu na dojam o čovjeku.

Bijela boja se lijepo slaže sa manje više svim postojećim bojama. Stoga, ne postoji niti jedan estetski razlog zbog kojeg ne bih trebao nositi bijele čarape u bilo kojoj kombinaciji, manje više. Još ako dodamo praktičnost koja mi je svakako u životu daleko bitnija, jasno je da nikad neću odustati od njih.

Ne zanima me što žene o tome misle. Taman nikad ne našao curu. Uostalom, de facto sam Hercegovac. I to me spašava.

Pozivam bijeločarapefobe da me pokušaju razuvjeriti.

I da, sjetih se, mislim da je bila jedna slična tema ali vezana za muškarce u papučama. To je kao neki "turn off" ženama. Što je meni također bilo neshvatljivo, nepojmljivo neštajaznamsve, jer koji kurac ću ljeti nositi ako je papuče?

Shvaćam solidno kvantnu fiziku ali ove neke sulude kriterije naprosto ne shvaćam.
Savjetnik u GNK is offline  
Odgovori s citatom