Pogledaj jedan post
Old 30.10.2009., 09:11   #31
Quote:
HAL3 kaže: Pogledaj post
Čistom gazicom omotanom preko prsta pokušati djetetu čistiti jezik, a ako ne ide, na jezik mu staviti malo Daktarin gela.
maleckoj se danas skroz povuklo. stavljamo rojazol. al ne znam kaj da sa sobom radim jer stravično boli.

Quote:
Calliope kaže: Pogledaj post
Meni ti je tu homeopatiju preporučila moja doktorica homeopatica kod koje godinama već idem. Candida ti je jedan preparat koji ima u slobodnoj prodaji, ovaj drugi mislim da nema. U svakom slučaju, ja ga ne bih napamet uzimala, bez konzultacije s doktorom.
Citrofit je ekstrakt grejpa, da. Ja sam ga pila, nije nam smetalo.
Ne znam kako da smanjiš bol, mene je isto jako bolilo, ali mene, na žalost, iz raznih razloga dojenje skoro pa konstantno boli, tako da sam se naučila trpiti
Drži se
mislila sam ja to sve u dogovoru s pedijatrom, niš na svoju ruku. iopak ona ima tek 5 tjedana.
znala sam da dojenje boli u početku i pripremila sam se na to al ovo me totalno šokiralo. rađe bi rodit išla neg joj cicu dala

jel smijem purelan stavit tu i tamo? ne znam dal možda on pouspješuje rast gljivica?
__________________
Dramatična pčelicaZvrkasta pčelicaBrbljavi bumbarNajmanji bumbar ♥ I anđeli nekad zalutaju....
Mrs.B is offline  
Odgovori s citatom