Pogledaj jedan post
Old 09.10.2014., 15:59   #68
u nextu sam dosada samo par stvari kupila. obicno neke majice sa vatrogascima i sl jer je los izbor takvih. prosle godine sam uzela odlicnu zimsku jaknu na snizenju u centru Point. sad bih narucila pidjama, onaj tri pak ima dobru cijenu. vidim i trenirkice su im po 70 kuna, to je standardna cijena. odlicne zimske jakne imaju po 180 kuna. neke stvari su povoljne a neke su skupe. treba porbrat. gace su im povoljne, potkosulje su skuplje. govorim o robi za decke.
ali oni jedini imaju lijepu robu za deckice od 3-6 godina. ove baby stvar svi imaju super. ali robica za decke od 3-6 je preruzna. u h&m-u nisam nista uzela zadnjih par godina. za tu dob nemaju slike autica ili zivotinja, sve neke mrtvacke glave isl.
Benetton je preskup i nekvalitetan, obicno ga dobijemo na poklon, sama nebi nikad tamo nesto kupila.
M&S ima odlicne stvari i tamo cesto kupim nesto na snizenju. samo obicno malo stvari bude snizeno a redovne cijene u hrvatskoj su pretjerane.
s´oliver-preskup
zara me namami s vremena na vrijeme. najvise zbog blizine lokacije


u kik-u i nkd-u znam kupiti isto par stvari. mozda bi i vise da nemaju ducane na nekim glupim lokacijama.

najvise ipak kupim u lidlu i to iskljucivo zbog njihove Internet ponude. pogledam par puta na tjedan na njihovu stranicu i kad god vidim djecji dio, ne odolim a da ne odem nesto kupit.

takko ima povoljne stvari ali mi nisu usput.

ma, u odnosu na soping prije par godina sad ima puno povoljnijih ducana. ponuda je odlicna, jedino je problem naci vremena za pregledat te sve ducane. pogotovo za nas koji zivimo u centru, daleko od tih svih soping centara.
zato mi je najdraze kad ducan ima web stranicu pa samo muza posaljem da nesto kupi ili barem suzim izbor preko Interneta pa ne gubim toliko vremena u soping centru. inace, mrzim te centre, ne mozes nista obavit za sat vremena, uvijek mi ode masu vremena ili ne stignem nista obavit u vremenu koji Imam.
undercover is offline  
Odgovori s citatom