Pogledaj jedan post
Old 04.05.2006., 09:47   #40
Quote:
Kent kaže:
Jesu li na Iskrici luzeri, očajnici koji si u RL ne mogu nikog naći? Ili ljudi svih vrsta baš kao u RL? Jednostavno im je lakše i draže tako upoznavati ljude.
Da ste na Iskrici, da li bi to tajili jer vas je sram ili bi o zgodama i nezgodama pričali bez beda?
Da li biste stavili svoju fotku?
Na Iskrici definitivno ima ljudi svih profila i tamo su iz različitih pobuda,većina iz zabave,iako sigurno ima onih koji traže i sex na brzaka.Bila sam jedno vrijeme i nisam to tajila,ali moj dragi je bio jako ljubomaran,pa sam prestala(kad nekog voliš pristaneš na kojekoakve kompromise).Inače tamo mi je bilo super,upoznaš kojekakve tipove ljudi,pričaš s njima,zezancija,a kaj je najbolje nisi siguran jesu oni stvarno oni koji se predstavljaju ili ne.Ako ti neko diže živac staviš na ignor,uostalom kao i na ovom forumu,samo kaj sam tamo stalno bila na pm-u.Imala sam sliku,ali s zamagljenim licem,nisam htjela da me za...ava nekakav susjed,znaš kakvi su ljudi,inače bilo je zabavno.E,da većina tih ljudi s kojima sam komunicirala je u vezama i to im je očito način zabave.
gven_s is offline  
Odgovori s citatom