Pogledaj jedan post
Old 30.06.2017., 14:15   #29
Quote:
MajaMama kaže: Pogledaj post
Mislim da nije prilika za apaurine, nego za otvaranje šampanjca.

Biti roditelj tako uspješna djeteta i poslati ga na tako divno putovanje u obrazovanje i uspjeh zasigurno je nagrada, a ne kazna.

Budite svjesni da ste dijete rodili da živi svoj život, daleko od vas ili blizu vama, svejedno je, on vam ne pripada i tako se trebate postaviti.

Svoj život sad živite kako treba, uz supruga, štedite i putujte, obnovite seksualnu vezu ako joj je potrebna obnova, upišite se na neku aktivnost, planinarite i uživajte u životu koji ste izabrali uz osobu koju ste izabrali.

Volim svoju djecu najviše na svijetu, kao i svaka majka, ali sam svjesna da odlaze i to slavim, svaki mali korak odlaska, pa i one svađe kad klinac od 9 ima svoje ja i iskazuje ga. To je moja nagrada i želim mu da se što prije osamostali i ode. Uz tehnologiju, tu smo na korak jedni od drugih. A supruga smatram svojim suputnikom i svaki taj tren odlobođenja kad se djeca osamostaljuju znači samo više vremena s osobom koju sam najviše u svom životu željela i želim joj dati sve svoje godine do kraja.

Čestitam vam na uspjehu, vašem i sinovljevom.
post na mjestu.....od prve do zadnje.....ali svejedno tulim.........kad me nitko ne vidi.....
__________________
I lost my mind, sold my soul, to those demons eyes, I have no faith and hope is gone, since long, long time.....

Zadnje uređivanje dichy : 30.06.2017. at 14:29.
dichy is offline  
Odgovori s citatom