Pogledaj jedan post
Old 24.11.2017., 12:15   #102
Hahahahah ajde nije baš tako strašno, uglavnom ga presretnem prije nego uvali u kolica
Al nije da ja neću dat kupit nešto što nam treba, nego ja kupujem odavno planski. Imam listu namirnica i stvari koje koristimo. Kad je nešto pri kraju odmah to označim ili napišem na popis koji mi visi kraj hladnjaka "KUPI!", tako da mi se jaaako rijetko dogodi da mi nešto baš sad treba, a toga nema. To se recimo zna dogodit njemu, koji voli čokoladno mlijeko, ja ne, i kupujemo ga samo za njega, i onda on to pije, i ostavi recimo prst u tetrapaku i vrati ga u hladnjak, zadnje pakovanje, ne kaže niti napiše kupi i onda kuka kako nema više
Mimo toga nismo na selu ili negdje, prva Ribola je na 40 m od kuće, privatnik na još toliko, Tommy i Studenac na još toliko, a SuperKonzum i Plodine na 5 minuta autom realno stvarno nema potrebe da kuću pretvarimo u skladište i zatrpamo sa baksama soka, piva, cole, mlijeka, velikim pakiranjima svega ikad... Još ok, ako je nešto u velikom pakiranju jeftinije od pojedinačnog, ali najčešće nije, ili bar ne znatno Ali on je takav. Kažem da su mu oči gladne Daj svega, gdje ćeš s tim i kad ćeš potrošit nema veze
I znači u kupnju idem s popisom, kupim to što mi treba, još nešto ako slučajno naletim na smislenu akciju koja nije tako česta, a stvar ima dovoljan rok trajanja i to je to. On kupi popis i natrpa još bar toliko
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom