Pogledaj jedan post
Old 15.12.2006., 09:07   #17
Quote:
chani kaže:
A koji je po tvom iskustvu pravi kvalitetan lak, ima lakova koji kostaju i po par tisuca kn naspram jednog kromodena od 500-600 kn?
kako procjeniti to osim po cijeni?




je li ti odlezao parket nakon postave, je li mjerena vlaga i s obzirom da je veliki parket da li je koristeno dvokomponentno ljepilo?
2chani
je, odlezao je, i mjerena je vlaga i koristeno je 2komponentno ljepilo (dala bogatstvo za njega) i skakala sam ko izbezumljeni vrag oko parketara, upozoravajuci na neke stvari koje kao laik znam (dilatacija od zida i sl) i opet mi je napravio sr...kad sam skakutala oko njega rekao mi je da ga cinim nervoznim, da ne voli kad mu musterija dise za vrat, sad kad se parket digao vidjela sam da je na mjestima bio skroz, ali doslovce skroz uza zid i da su neke daske bile skoro pa skroz nepokrivene ljepilom; a rekli su mi da kad se stavlja 2komponentno ljepilo nema teorije da se digne od podloge, da je tako jako da digne glazuru a ne da se digne parket
sve u svemu, na proljece me ceka veselje i to mi je lekcija za ubuduce - ko ne plati na mostu plati na cupriji
mozda sam i ja malo kriva jer sam insistirala na dugackom parketu i jos k tome parena bukva i jos sam ga isla kupiti kod galekovica, a cula sam (post festum) da kod njega treba kupovati samo preko majstora koji ga znaju, da nama obicnima uvali skart, a da tako i tako sve sto vrijedi ide za izvoz
nenchi is offline