Pogledaj jedan post
Old 04.01.2007., 12:08   #85
Quote:
Emericzy kaže:
Pa gle, ako sam tako pametan i iskusan, valjda bih s vremenom shvatio da sam u zabludi. Puno sam svojih zabluda otkrio tijekom života; sigurno bi i ova došla na red. Tim više što mi je seks uvijek bio vrlo interesantna zanimacija.
Možda bi došla, a možda će tek doći. Evo, npr. ja sam nešto malo svojih zabluda otkrila, ali sigurno ih ima pun k koje još nisam, a ostat će ih još dosta koje za života niti neću. To je svačiji slučaj, pa ne vidim logiku po kojoj bismo ti ili ja bili iznimke.

Quote:
Emericzy kaže:
Pretpostavljam da to onda ipak nije moja zabluda nego da se vama ostalima, koji nemate toliki staž kao ja, sve to iz vaše perspektive čini nemogućim. Ali mladima se puno toga vezano uz starije godine čini nemogućim, pa onda malo pomalo otkriju da i nije.
Meni se tvoja priča ne čini nimalo nemogućom, nego dapače, vrlo vjerojatnom, samo mi je problematičan tvoj opis stanja kao "jako dobrog". Mogu razumjeti da se takva situacija u vašim godinama prihvati kao podnošljiva ili u najbolju ruku zadovoljavajuća, ali hvaliti to stanje mi je malko pretjerano, to je sve.
__________________
If liberty means anything at all, it means the right to tell people what they do not want to hear.
George Orwell
Godiva is offline  
Odgovori s citatom