Pogledaj jedan post
Old 19.02.2017., 17:58   #90
Quote:
pink cookie kaže: Pogledaj post
Smijes, al ja to jako tesko definiram, jer sam sad nezadovoljna, i to jako, a za mjesec dana cu imat fazu u kojoj sam toliko odusevljena s njim i nasom vezom da ne znam sto cu od srece. I to se tako izmjenjuje, mislim da je zapravo problem u meni jer sam "pomalo" psihicki nestabilna - stalno me vuce od jedne krajnosti do druge..u svemu: ponasanje, raspolozenje, razmisljanje...
Sad su te krajnosti jos ludje, pod jos vecim sam presingom jer znam on zeli podic vezu na "next level", a ja nisam na dane sigurna ni kako se zovem. Tako da... nema se smisla trudit meni davat savjet, niti probat ista skuzit jer ne kuzim ni ja samu sebe.

Pa eto to drugo sto si napisala, kako to skuzit? Sto su nerealna ocekivanja, a kako skuzit da nesto zaista nije dobro? Tko mi to moze sa sigurnoscu rec? Nitko. Ne znam vise kako da razmisljam, sto god vrtim po glavi ne donosi mi nikakve zakljucke, vidis da sam vec uvjerena da sam luda

Hmmmm, svemirski seks? Pa valjda iskustvo koje definitivno mozes nazvati najboljim seksualnim iskustvom u zivotu.
Ne može ti nitko drugi reći, a teško je nekad i sam odgonetnuti.
Ja se nekako držim one da ne skačem na prvu, da malo povučem ručnu, da malo proanaliziram, da pogledam iz nekog drugog kuta, da porazgovaram s nekim i čujem drukčiju perspektivu, da probam promijeniti nešto što mogu, i ako i nakon toga ostanem nezadovoljna tim nečim, zaključim da to nešto zaista nije za mene i zaista me čini nezadovoljnom.
A nemali broj puta ispadne da sam se samo trebala malo udaljiti, pogledati sliku iz daljeg, izaći "iz kutije", prespavati, proanalizirati ili nešto drugo i da stvari nisu onakve kakve su mi se činile na prvu.
Ne mislim samo na partnerstvo, nego na sve segmente života.
__________________
...Free your mind and the rest will follow...
mrafica is offline  
Odgovori s citatom