Pogledaj jedan post
Old 20.05.2017., 23:39   #291
Quote:
Loonie. kaže: Pogledaj post
Lijek 1: ako možeš, uzmi godišnji i otputuj nekud daleko. Čim dalje, tim bolje. Put u neku daleku zemlju je dobar način udaljavanja od problema koji te muče kod kuće. U dva tjedna negdje daleko napravit ćeš veću distancu nego u tri mjeseca kod kuće.
Bila sam već na jednom kraćem putovanju, ali mislim da ću preko godišnjeg opet. Hvala na savjetima.

Quote:
brzi gonzales kaže: Pogledaj post
Zašto nije bila opcija da se on seli?

Nije jedan od vas mogao jedno vrijeme putovati na posao?
Zbog prirode posla mog i njegovog. Ne, udaljenost je prevelika za svakodnevno putovanje.

Quote:
rocker1987 kaže: Pogledaj post
Realno, jako malo informacija... hoćeš reći, nikad se niste svađali? Oko svega ste se slagali? Meni to zvuči nerealno.

Ali, isto tako, ako je dogovoreno prije 3-4 godine da ti seliš k njemu nakon što nađeš posao, ispalio bi i ja osobno, jer te tad ni ja ne bi čekao više. Pogotovo ako ste 30+, to mi onda tek izgleda kao ludost. Jako sam strpljiv, ali ovo mi zvuči debelo previše.
Nisam rekla da nikad nismo imali nesuglasica, ali nekih fatalnih svađa (u smislu da danima nismo pričali i sl.) - nismo imali.

Što se tiče čekanja 3-4 godine, daj molim te pročitaj što sam pisala jer mi se stvarno ne ponavlja ista stvar 10 puta. Nitko nikog nije čekao, posebice ne 4 godine.

Quote:
Amelie01 kaže: Pogledaj post
...
Quote:
kloa kaže: Pogledaj post
...
Quote:
jelena-85 kaže: Pogledaj post
...
Quote:
miss blondie kaže: Pogledaj post
...
Quote:
dorothyzg kaže: Pogledaj post
...
Quote:
Secundo kaže: Pogledaj post
...
Hvala vam na savjetima, iskustvima i podršci.
Didulina is offline  
Odgovori s citatom