Pogledaj jedan post
Old 30.06.2017., 20:04   #43
Jao, što me ti podsjećaš na mene prije jedno cca 8 godina.. Samo što je moja "veza" (ako se to uopće tako može nazvati) trajala 5 mjeseci, a kod tebe preko 5 godina. Kad sam pročitala tvoje postove, baš me nešto steglo jer znam kako se osjećaš...
Samo ti mogu reći da će te ostaviti kad budeš imala loš period, a on više ne bude mogao bježati i skrivati se od tebe. Ostavit će te u trenutku kad budeš počela (pre)više očekivati od njega.. Tad će se prešaltati na ove koje trenutno ima sa strane.

Je li ti to prvi dečko? Ja sam, hvala bogu, znala da takvo ponašanje u vezi nije poželjno pa sam se pobunila. Kad je vidio da ga neću trpit takvog, otišao je sam. A bila sam ludo zaljubljena i teško sam se u tom trenutku sjetila da imam kičmu.

Kao što su ljudi već napisali, ti misliš da ga voliš jer te zasljepljuje mrvicama koje ti pruži, a gladuješ pokraj njega godinama. Bome, moglo bi se to već nazvati i stockholmskim sindromom. Već te dobrano zaslijepio kad ne možeš ni zamisliti situaciju da te tvoj muškarac poštuje, grli, tješi, pomaže ti, štiti te i čuva kao malo vode na dlanu.
Vjeruj mi, to muškarac može.. I mora! Nemoj više pristajati na manje.

U najmanju ruku, lik te totalno uzima zdravo za gotovo! Isforsiraj razgovor, pokaži mu kako se osjećaš. Imaš pravo osjećat se loše i ljutiti se na njega zbog takvog ponašanja. Ako te izignorira, reci mu da ćeš otići. I otiđi.. Vjerovatno će tek tad osvjestiti neke stvari. A onda odluči što ćeš dalje...

U svakom slučaju, tebi je hitno potrebno da se malo odmakneš od situacije u kojoj živiš.
Čitaj temu "šupendare". Ako se makneš i upoznaš nekog normalnog dečka, sigurna sam da ćeš se vrlo brzo otrijezniti i na ovog svog nećeš htjet više ni bicikl oslonit
Zbunjevita :) is offline  
Odgovori s citatom