Pogledaj jedan post
Old 15.04.2005., 16:27   #76
Quote:
chani kaže:
koliko se ja sjecam dok sam isla u skolu, taj sat vjeronauka smo landrali po kavama,
druga polovica razreda je bila na svom katolickom vjeronauku dok recimo pripadnici muslimanske vjeroispovijesti ako su i htjeli ici na vjeronauk, mislim da ih je na cijeloj skoli bilo svega par, mogli su ici subotom u dzamiju pa opet nije bilo organizirano ravnopravno



ali opet , to su samo djeca i treba im smanjiti takve stresne situacije
te smatram da su u manjim sredinama sigurno diskriminirani ukoliko se uopce usude da ne idu na vjeronauk
ne znam.. znam da je moja sestra kad je išla u osnovnu spominjala da frendica ide na islamski vjeronauk i to u školi.
a, vjerojatno je prije bilo tak kako ti kažeš. no kužim to, ako ima tko malo zainteresiranih ne može se baš očekivati da će netko zaposliti još jednog profesora za tako mali broj učenika.
nije u redu, no tako je to. (bilo)


da, slažem se. ali ne mislim da je rješenje toga problema ukidanje predmeta
nego edukacija (odraslih) o tome kako je normalno da su ljudi različiti i da imaju različita mišljenja te da je vrlo nezrelo i nerealno očekivati da svi misle isto.
kad im roditelji budu manje oganičeni onda ni djeca neće s tim zafrkavati svoje frendove.
crazy child is offline  
Odgovori s citatom