Pogledaj jedan post
Old 30.10.2008., 10:07   #18
Quote:
vilenica kaže: Pogledaj post
bi li mogla zamisliti situaciju da sebi se trudis maksimalno ugoditi? mozes li to zamisliti, sta bi radila, kako bi ti zivot tako izgledao?

ne mozes biti zadovoljna ako ni ne znas svoje zelje. i koliko god se trudila, drugima nikad neces biti "dovoljno dobra".
Hvala ti na odgovoru.
Ovo je u potpunosti točno. Ne znam kako bi izgledalo da se trudim sebi ugoditi... uopće više ne znam što ja želim.

Mislim da mi je posao najveći izvor nezadovoljstva, a ne znam što poduzeti i osjećam se inertno. Iz tuđeg aspekta, trebala bih biti zadovoljna, trebala bih se nametati i probijati u karijeri. A nisam nametljiva i borbena. Mirna sam.

Već neko vrijeme muž i ja želimo dijete, ali čekali smo upravo zbog mog posla i staža pa mi sada nije poželjno mijenjati posao. Nedavno smo se prestali štititi i nadam se da će se uskoro dogoditi. Istovremeno ja polako pratim oglase i ovaj put tražim posao koji će zadovoljavati moje kriterije. Ne želim da me netko gura gdje on misli da pripadam. Želim smireno odlučiti što želim raditi i krenuti u to.

Gledam oko sebe kako dobro prolaze loši ljudi koji ne paze na tuđe osjećaje i bore se samo za sebe, a ja tapkam na mjestu i skupljam nezadovoljstvo…
Ilana is offline  
Odgovori s citatom