Pogledaj jedan post
Old 18.01.2011., 04:12   #455
Smile

hej cure. ovako, ja sam iz Sarajeva

vidim da spominjete haris export. smeće jeste da je jeftino, i da možete naći po neku dobru stvar, ne isplati se gubiti vrijeme tu

daljee, što se tiče zare i azela, može se naći dobrih stvari a nije ni skupo.

Za šoping u sarajevu super je BBI centar (u centru grada), koji je otvoren prije par godina. tu zaista ima prodavnica za svačiji džep i ukus
npr. urban republic, carpisa, amadeus, avatar, fransa, accessorize, six, .. to su stvarno jeftine prodavnice i uvijek se može naći nešto zanimljivo.
osim toga tu su i malo skuplje prodavnice, ali nista pretjerano. npr. motivi, salsa jeans, xyz (cijene variraju), sweet years, sport life, .. to je to čega se sad mogu sjetiti. ii stalno su neka sniženja

prije skoro 2 mj, otvoren je novi trzni centar, Alta.
meni je on baš supeer. Prodavnice odjeće: Cotton , LC waikiki, new yorker, collin's, kameleon (nakit) , persona, hmm.. opet ne mogu svega da se sjetim. uglavnom, vrijedi doći i vidjeti šta ima. evo upravo sad je u većini prodavnica popust od 50 %. baš jučer sam kupila predobaar krzneni prsluk, koji je bio 90 KM (340 kn), a na sniženju 45 KM (170 kn).

a da, importanne centar. jedna takoo savrsena prodavnica, Lindex.

u centru graadaa, ima još dobrih prodavnica- sisley, orsay, tally weijl, terranova, playlife, sportlife, belissima, mango, city fashion, vero moda, adidas, saraz, bb sport, benetton, esprit, office shoes..

robna kuća robot: h&m, sport life, franchy, leonardo, saraz, retroo, i još 100 nekakvih prodavnica, ne znam ni ja više šta ima.

akoo neko ima još pitanja, tu sam

aa da, u Sarajevu vam je sve blizu !

P.S. bila sam u splitu u petak, i kupila sam u new yorkeru jaknicu, a jučer sam ju vidjela u sarajevu i čak bih ju jeftinije platila ovdje :

ljubiim vas
eldarowaa_ is offline  
Odgovori s citatom