Pogledaj jedan post
Old 24.10.2010., 12:10   #67
Imam jednu veliku manu, forum mi nije život, ne čitam unazad...Ovo što ste napisala kao ženski rod, a ja sam isto žena, nije mi zvučalo nimalo lijepo.
Ostalo je Bingo napisao, volim ga kao svoju tajnicu. (Bingo, draga idem si sada brkove počupati.)

ne forsiram superiornost, jednostavno takva sam.

Prihvaćam vaša mišljenja o muškarcima, ali ih ne smatram relevantnim, bez obzira na iskustva bilo poztivna ili negativna, svi smo mi jedinke za sebe i nikako nikoga ne možemo procjenjivati po osobi koja nas je povrijedila ili nije ispunila naša očekivanja, možemo biti samo opreznije, iskusnije i bogatije za još jedno iskustvo. U pravilu smatram još uvijek, a godine i iskustvo mi daju to pravo, da su ljudi ( muškarci i žene) primarno dobri i da sigurno postoji triger kada postaju, ne bi rekla zli, nego zločesti, a dobro se dobrim vraća, možda ne sa osobom koju si smatrao dobrim odabirom, možda ne i sa situacijom, ali sve ima svoje razloge, zašto se moralo dogoditi.
Ogorčenost, postoji, samo teško je pročitati svoj post i post istomišljenika sa odmakom.
__________________
.
lana10 is offline  
Odgovori s citatom