Pogledaj jedan post
Old 01.05.2010., 17:05   #20
Ako želiš biti žrtva i bit ćeš žrtva..Ako želiš promijeniti život za svoje dobro i dobro svoga djeteta bježi iz tog braka.Tvoj muž je klasični nasilnik ,muči te i fizički i psihički,i zaista ne znam zašsto si željela drugo dijete??dijete ne rješava ničije probleme,samo još više nažalost produbljuju..Koliko ja vidim ti si nesretna ali još ni sama sebi ne želiš priznati da živiš kao zlostavljana žena.KIada to shvatiš i drugačije ćeš razmišljati,jako dobro poznajem sve kroz šta prolaziš,sumnje,nevjerice pogotovo kad sebe uvjeravaš kakao je dobar otac,muž jer eto ima i svijetlih trenutaka,ali upitaj se koliko je zaista takvih trenutaka.Duguješ kao majka da zaštitiš dijete od njega.Pomoć možeš svuda potražiti,odi k svojima,sestri,bratu,koga već imaš,nitko nije na ovom svijetu potpuno sam,postoje i sigurne kuće,udruge ..Ja sam bila u mnogo goroj situaciji od tvoje..ali kad sam odlučila da budem žrtva ..i kad sam rekla:dosta..sve se promijenilo.. na bolje..Želim ti sreću..i znaj sve bude lakše kad jednom doneseš odluku,neće ti biti lako,ali bit ćeš mirnija..imati ćeš svoj mir.I nikada nećeš više ikoga moliti za malo ljubavi i nježnosti.Jer to nije ljubav,nije život,to je pakao..
__________________
http://mojekrpice.hr/didi55-31660

Nikad ne pretpostavljaj jer je pretpostavka majka svih zajeba.
Angel2 is offline  
Odgovori s citatom